Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

BTC Bitcoin ve kripto paralarda bu hafta takip edilecek önemli gelişmeler Yorum 2024 Coin Grafik

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2024

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kripto para piyasalarının da içinde olduğu birçok finansal dinamik bu hafta yapılacak olan Fed toplantısına odaklandı. 2024 yılının ilk Federal Açık Piyasa Komitesi toplantısı yarın ve Çarşamba günü yapılacak. Toplantıdan faiz artırımı yönünde bazı kararların çıkması bekleniyor. Bilindiği üzere Aralık ayındaki toplantının tutanaklarının açıklanmasıyla Fed ’in faiz artırımına yönelik bir politikaya geçeceği görülmüş ve kripto paralarda da ciddi düşüşler yaşanmıştı.

1 haftada neredeyse 10 bin dolarlık düşüş yaşayan Bitcoin ’in yoluna nasıl devam edeceği de bu toplantıdan sonra biraz daha net şekilde görülecek. Uzmanlar, ABD Merkez Bankası ’nın bu sene 3 ya da 4 kez faiz artırımında bulunmasını bekliyor.

İlgini Çekebilir  Peter Schiff, Bitcoin’e orantısız bir zaman harcadığını iddia ettiği CNBC'yi eleştirdi.

Powell ’ın toplantısı 22.30 ’da

Fed başkanı Jerome Powell da 2 günlük toplantının ardından Çarşamba günü TSİ 22.30 ’da açıklamalarda bulunacak. Powell geçtiğimiz ay yaptığı konuşmada para politikalarında sıkılaştırmaya gideceklerini ve tahvil alımlarını da Mart ayında sonlandırmaya başlayacaklarını söylemişti.

Tesla kazanç raporu geliyor

Öte yanda Fed toplantısı dışında dünyanın en değerli şirketlerinden biri olan elektrikli araç üreticisi Tesla da, kazanç raporunu Çarşamba günü açıklayacak. Kripto paralar hakkında sürekli değişen fikirleriyle önplâna çıkan Elon Musk ’ın şirketinin elindeki Bitcoin ’leri satıp satmadığı ya da yeni Bitcoin alıp almadığı da bu rapor ile netleşecek. Tesla geçtiğimiz sene, 1.5 milyar dolarlık Bitcoin aldığını açıklamıştı. Şirket yaklaşık 1 ay sonra ise yaklaşık 250 milyon dolarlık kısmı satmıştı. Musk yaz aylarında da bir başka şirketi SpaceX ’in de elinde Bitcoin bulunduğunu açıklamıştı. Tesla, şirketi geçtiğimiz günlerde de Dogecoin ile ürün satışı başlattığını duyurmuştu. Şirketin kazanç raporu da TSİ 00.00 ’da yayımlanacak. Tesla ’nın kazanç raporu toplantısı da TSİ 01.30 ’da gerçekleşecek.

Robinhood da açıklayacak

Tesla gibi kripto paralar konusundaki “agresif” şirketlerden biri olan hisse senedir? Nereden Alınır ev kripto para alım satım uygulaması şirketi Robinhood da kazanç raporunu Perşembe günü açıklayacak. Şirketin duyuru saati de TSİ 00.00…

İşsizlik başvuru rakamları…

Perşembe günü açıklanacak olan bir başka önemli verileri de işsizlik maaşı başvuru rakamları olacak. Rakamlar TSİ 16.30 ’da resmen duyurulacak. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz hafta açıklanan rakamlar bir önceki haftaya göre 55 bin artmış ve 286 bine yükselmişti. Bu sayı ayrıca ABD için son 3 ayın da zirvesiydi.

Kripto para dostu SEC üyesi Peirce konuşacak

Haftanın önemli gelişmelerinden biri de SEC üyesi Hester Peirce ’ın konuşması olacak. Kripto para dostu olarak bilinen ve son olarak birkaç çalışma arkadaşıyla birlikte SEC başkanı Gary Gensler ’ın regülasyon ajandasını sert şekilde eleştiren Peirce, “Blok zinciri üzerinde finans” adlı bir etkinlikte konuşacak. Konuşma saati de TSİ 17.00 olacak. Peirce, Gary Gensler ve SEC ’nin kripto paralara bakış açısını değiştirmesi gerektiğini belirtiyor.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

İlgini Çekebilir  Kârdaki Bitcoin Adresleri, BTC'nin 12.000 $ 'ı Geri Almasıyla 30.4M'lik yeni ATH'ye ulaştı

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com