Cuma, Mayıs 24, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

GMT token nedir? Nereden Alınır, GMT neden yükseliyor? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

GMT token ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. GMT token yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. GMT token forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. GMT token grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. GMT token fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

GMT token Yorum 2024

GMT token Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen GMT token yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

GMT token nedir? Nereden Alınır?

GMT, Social-Fi ve Game-Fi öğelerinin bulunduğu, Web 3 tabanlı spor ve sağlık uygulaması STEPN ’in yönetim token ’ıdır. Reel hayatta spor yapan, yürüyen, koşan, yani kısacası hareket eden herkes bu uygulama ile ödül, bir diğer deyişle gelir elde edebiliyor. Bu ödüller ise ikili token sistemine sahip uygulamanın bir diğer token ’ı GST ile veriliyor. Ayrıca kullanıcılar NFT kazanabiliyorlar.

GMT token ’ın proje içerisindeki kullanım alanları ise şu şekilde:

Yönetişim (Kullanıcılar GMT token ’ı stake ettikçe daha fazla söz sahibi olur)
Staking (GMT stake edenler, stake ödüllerinin dağıtımında kilit rol oynar ve oy kullanabilirler)
Protokol geliri (Uygulama içi özelliklere erişmek için yakılır)

İlgini Çekebilir  Bireysel kripto yatırımcıları neden zarar ediyor?

Kurucusu ve kuruluş yılı: Jerry Huang, Yawn Long – 2021 Blok zinciri: Solana Toplam arzı: 6 milyar GMT Dolaşımdaki toplam arz: 600 milyon GMT Piyasa değeri: 1.2 milyar dolar (30 Mart 2024 itibari ile) Projenin amacı: Oyna-kazan yoluyla insanları daha sağlıklı bir yaşam tarzına yönlendirmek ve iklim değişikliğiyle mücadele etmek.

GMT neden yükseliyor?

Bugün itibari ile STEPN ’in günlük 100 binden fazla aktif kullanıcısı var ve popülaritesi son günlerde giderek artıyor. Esasında bir oyna-kazan oyunu olan STEPN ’dan dün yapılan açıklamada, çok yakında büyük önemli marka ile sponsorluk duyurusu gelebileceğine dair ipucu vardı. STEPN ekibi, “Nike ve Adidas gibi büyük spor markaları, yürüme ve koşma alanında pazarı şekillendirmeleriyle bilinirler. Bu oyuncuları gelecekte bir tehdit olarak görüyor musunuz?” Sorusuna “Çok yakında bununla ilgili bir duyuru yapacağız.” cevabını verdi.

Ayrıca, Adidas ’ın yönetici isimlerinden Scott Dunlap ’ın STEPN projesinin danışmanları arasında olduğu düşünüldüğünde Adidas ile bir iş birliği daha olasılıklı.

Dünden bu yana görülen sert yükselişte bu açıklama etkili olmuş olabilir. Ek olarak önceki gün STEPN uygulamasında GMT ’nin yanı sıra BNB ’nin de kullanılabileceği duyuruldu. Bu entegrasyon yakında gerçekleşecek. Binance ile bu iş birliği projenin konumunu güçlendiriyor.

STEPN uygulama içi görüntüleri

Dahası, STEPN ’ın kullanımı hızla yayıldığından bunun GMT ’nin fiyatına olumlu yansıması kaçınılmaz. STEPN kullanıcıları, uygulamanın çıktığı günden bu yana 3 milyon kilometre koştu, 190 milyon kalori yaktı. STEPN ’in Discord üyesi 100 bine, Twitter takipçileri ise 140 bine yaklaştı.

İlgini Çekebilir  TON Coin nedir? Nereden Alınır? Telegram ’ın desteklediği projenin geleceği hakkında bilgiler Yorum 2024 Coin Grafik

Binance Launchpad ’den bu yana %22.200 ’lük artış kaydetti

GMT, Mart ayı başında Binance ’in ön satış platformu Launchpad ile piyasaya çıkmıştı. GMT, Binance ’in 28. Launchpad projesiydi. Bugün 2.23 doları gören GMT, Launchpad ’de 0.01 dolar fiyatla satılmıştı. Dolayısıyla bir ay gibi kısa bir sürede %22.200 ’lük artış kaydettiğini söylemek mümkün.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


GMT token Analiz

GMT token Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde GMT token hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. GMT token grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

GMT token Yorum

GMT token yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. GMT token grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. GMT token yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

GMT token Uzman Yorumları

GMT token analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

GMT token Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

GMT token Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

GMT token Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

GMT token için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

GMT token için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

GMT token uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

GMT token durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

GMT token geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com