Salı, Nisan 9, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

BTC Bitcoin sahibi şirketlerin sayısı artıyor – Büyük şirketlerin Bitcoin alım ortalamaları Yorum 2024 Coin Grafik

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2024

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Bitcoin, son günlerdeki fiyat düşüşü ile büyük şirketlerin Bitcoin alım ortalamalarına yaklaştı.

Bilindiği üzere, 2020 ve 2021 yılları boyunca MicroStrategy ’den Tesla ’ya kadar birçok şirket Bitcoin alımları yaptı. Bugüne kadar dünya üzerinde yaklaşık 40 halka açık şirketin Bitcoin satın aldığı biliniyor. En büyük alımı da elbette 124 binden fazla BTC ’si bulunan MicroStrategy gerçekleştirdi.

MicroStrategy: 30 bin 159 dolar

MicroStrategy ’nin BTC başına ortalama maliyeti, 30 bin 159 dolar. İlk Bitcoin alımını, Ağustos 2020 ’de 11 bin 900 dolar fiyat seviyesinden yapan kurumsal yazılım şirketi, halen 550 milyon dolarla kağıt üzerinde kârlı durumda.

Tesla: 31 bin 700 dolar

Elektrikli araç üreticisi Tesla da ilk Bitcoin alımını Şubat 2021 ’de gerçekleştirmişti. Yaklaşık 42 bin BTC ’si olduğu bilinen Tesla ’nın BTC başına ortalama maliyeti 31 bin 700 dolar. Mevcut fiyatlarla Tesla da 137 milyon dolar kârda bulunuyor.

Square: 27 bin 400 dolar

Daha öncesinde Square olarak bilinen Block ise bu şirketler arasında maliyeti en düşük olanlardan. Block, ilk alımını Ekim 2020 ’de yapmıştı. 8 bin 27 BTC tutan şirketin ortalama maliyeti 27 bin 400 dolar. Block ’un kağıt üzerindeki kârı da 60 milyon dolardan fazla.

Kağıt üzerinde zararda olanlar

Bugünkü fiyatlarla Bitcoin yatırımlarından kağıt üzerinde zarar etmiş olan şirketler de var. Örneğin oyun şirketi NEXON, Nisan 2021 ’de 58 bin 226 dolardan 100 milyon dolar ödeyerek 1717 BTC almıştı. Çinli teknoloji şirketi Meitu da geçtiğimiz yılın Mart ve Nisan aylarında 50 milyon dolarlık BTC satın almıştı. Ortalama maliyeti 52 bin doların üzerindeydi. ABD ’li yazılım şirketi Phunware de 49 bin 750 ve 59 bin 917 dolar seviyelerinden ayrı ayrı Bitcoin alımları yapmıştı.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İlgini Çekebilir  Ethereum opsiyonlarında 5 bin dolar hedefi

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com