Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Aegirsoft yazılım şirketinden Türkiye için dev Blockchain Projesi Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Aegirsoft ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Aegirsoft yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Aegirsoft forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Aegirsoft grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Aegirsoft fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Aegirsoft Yorum 2024

Aegirsoft Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Aegirsoft yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Aegirsoft yazılım şirketinden Türkiye için dev Blockchain Projesi geliyor. Firmanın yetkilisi Ali Batuhan Yılmaz bu projenin AVAX’dan sonra Türkiye içerisinde büyük potansiyelde bir coine ulaşacağını belirterek, projesine ve ekibine olan inancından dolayı bunu başarabileceğini söyledi. Gelin biraz da projenin detaylarına göz atalım.

CDM COİN NEDİR?

Crypto De Meta, metaverse oyunlarına dayanan bir blockchain yapısıdır. Kullanıcılarına tamamen şeffaf ve güvenli bir kullanım sağlar. Kullanıcılar sistem içinde oynamaya devam ettikleri sürece kazanmaya devam edip, oyunlarda yer alan ayrıcalıklardan faydalanabilirler. Ayrıca metaverse içinde kurulacak NFT marketplace, kullanıcılara birçok sürpriz kazanç sunabilir. Bunların yanı sıra sistem içerisind ki mining sistemleri ile birlikte kullanıcılar aylık veya yıllık bazda coin kazanabilirler bu sistemde sadece CDM değil, BTC, BNB, ETH gibi coinleri de kazma fırsatınız vardır.

İlgini Çekebilir  Bitcoin listede mi? 2024'te dünyayı bekleyen 6 siber tehdit Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Aegirsoft yazılım şirketinden Türkiye için dev Blockchain Projesi

ÇIKIŞ AMACI NEDİR?

Aegirsoft ve CDM Coin’in kurucusu Ali Batuhan Yılmaz İlk hedeflerinin gamefi altyapılı token ve altcoinler için 3.parti şirketlerin etkisini azaltarak gamefi projeleri üzerine şemsiye platformu olduklarını söyledi.

Ekibin geri kalanı ise tamamen Aegirsoft adlı yazılım şirketinin elemanlarından oluşmaktadır.

DİĞER AĞLARDAN AYIRAN ÖZELLİKLER

CDM, herkesin başlatabileceği ve kullanabileceği merkezi olmayan oyun yapım altyapısı sağlar ve bunu, saniyenin altında işlem onayları sağlamada dijital alanda benzersiz bir ağ ile yapar. Geliştiriciler, oyun yapımının devasa, parçalı ve çoğu zaman anlaşılmaz dünyasını tek bir çatı altında bir araya getirerek engelsiz erişime izin vermeyi amaçlıyor.

DOLAŞIMDA KAÇ CDM VAR?

CDM, maksimum 10,000,000,000(10 milyar) tokenlik sınırlı arza sahiptir. Değiştirilemez olan Bitcoin emisyonundaki önemli bir fark, CDM oyun yapım ağının topluluk fikir birliği ile değiştirilebilmesidir.

NEREDEN SATIN ALABİLİRİZ?

CDM henüz piyasaya sürülmemiş olmakla birlikte 16.09.2024 tarihinde pinksale adlı borsa platformundan önsatışa sürülecektir, aynı gün içerisinde ise pancakeswap üzerinden tüm kullanıcılara satın alabilir vaziyete gelecektir.

KURUCU FİRMA KİMDİR?

Aegirsoft, Ali Batuhan Yılmaz’ın kurmuş olduğu bir yazılım şirketidir, bu şirket mobil uygulamalar, mobil ve masaüstü oyunlar, web siteleri, grafik tasarım ve blockchain teknolojileri üzerine çalışmaktadır.

Kuruluşu 2018 olan şirket günümüzde hala faal olarak çalışmalarını sürdürmekte ve gelişimine devam etmektedir.

KURUCU ALİ BATUHAN YILMAZ KİMDİR?

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde dünyaya gelen Ali Batuhan Yılmaz teknolojiye meraklı olan bir çocukluk geçirdi.Sırf teknolojiye daha yakın olmak için anadolu meslek lisesinde bilgisayar teknolojileri bölümünü seçerek lise eğitimine başladı. O yıllarda yazılım teknolojileri hayatımıza yeni yeni giriyordu. Bilgisayar ve teknoloji bölümünü bitirip grafik alanında ilerlemeye karar verip İstanbul Aydın Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’ne girdi. Her ne kadar yazılımı sevse de gönlünde yatan animasyon ve görsel tasarım merakına yenik düştü. Yazılım programlarının yanında animasyon öğrenmeye başladı. 2018 yılında halen hizmet vermekte olan Aegirsoft’u kurup hizmet sektöründe yerini aldı.

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla. Haberler.com – Ekonomi

Coin Teknoloji Ekonomi Güncel Haberler

.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Aegirsoft Analiz

Aegirsoft Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Aegirsoft hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Aegirsoft grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Aegirsoft Yorum

Aegirsoft yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Aegirsoft grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Aegirsoft yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

İlgini Çekebilir  Bitcoin Halving Öncesi ve Sonrası Fiyat Tahmini, Yaklaşan Yarılanma 2024 te Neler Getirecek - Bitcoin Yorum Analiz BTC Fiyat Tahminleri

Aegirsoft Uzman Yorumları

Aegirsoft analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com