Salı, Nisan 9, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

BTC Bitcoin de Yeni Yükseliş – Bitcoin ’de son 1 yılın en büyük yükselişi Gerçekleşti Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2024

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Piyasa değeriyle en büyük kripto para Bitcoin, günlük bazda son bir yılın en güçlü fiyat artışını yaşıyor. Gün içi en düşük seviyesi 37 bin 468 dolar olan Bitcoin, 44 bin 200 doları gördü.

En son 2021 yılının Şubat ayında günlük olarak yüzde 16 ’ya yakın bir yükseliş kaydeden kripto para, o günden bugüne bu büyüklükte bir hareket görmemişti. Bunun son bir yılın rekor günlük fiyat artışı olduğunun doğrulanması için TSİ 03.00 ’teki günlük kapanış bekleniyor.

Rusya ’ya yaptırımlar talebi artırdı

Rusya ’nın Ukrayna ’yı işgali nedeniyle uygulanan ağır yaptırımların Bitcoin başta olmak üzere kripto paralara olan talebi artırdığı değerlendiriliyor. Dijital varlık piyasaları veri sağlayıcısı Kaikao ’nun verilerine göre, 24 Şubat günü BTC/RUB paritesi, Mayıs 2021 ’den bu yana en yüksek hacim seviyesine ulaştı. Bu veri, Rusya ’da Bitcoin ’e kaçışın hızlandığını gösteriyor.

İlgini Çekebilir  Shiba Inu (SHIB) kaç dolar? Shiba Inu (SHIB) kaç TL oldu, ne kadar? Shiba Yorum 2024 Coin Grafik

Öte yandan savaşın yaşandığı Ukrayna ’da ise nakit paraya erişimdeki problemler, kripto parayı güçlü bir alternatif olarak öne çıkardı. Geçtiğimiz günlerde, Ukrayna ’da iki savaş muhabirinin ATM ’ler ve kredi kartları çalışmayınca araba satın almak için Bitcoin kullanmaları gündeme gelmişti.

Bitcoin ’in yükselişi pek çok altcoin‘in de harekete geçmesini sağladı. Örneğin, son 24 saatte UMA yüzde 45, WAVES yüzde 35, KNC yüzde 30 oranında değer artışları kaydetti.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com