Salı, Nisan 9, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

BTC Bitcoin Yükselişi Dikkat Çekti – Yükselişte balina sayısında da artış yaşandı Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2024

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Rusya-Ukrayna krizinin başlamasıyla beraber sert bir düşüş hareketine giren ve 34 bin doların da altına inen Bitcoin, “Altın gibi değil” tartışmalarının yapıldığı bir dönemde adeta yeniden ters köşe yaptı ve dün akşam son 1 yıl içinde günlük en büyük yükselişini göstererek 44 bin doların da üzerine çıktı.

Bu yükselişle beraber zincir ütü veri platformu Glassnode da çok önemli bir bilgi paylaştı. Platformun verilerine göre, 1000 ve üzeri BTC ’ye sahip olan balina sayısı 138 adet arttı. 100 ve üzeri Bitcoin ’e sahip olan cüzdanlardaki artış ise 205 oldu. Hatırlanacağı üzere 1000 ilâ 10 bin arasında BTC tutan cüzdan sayısı Ekim ayında ciddi bir düşüş yaşamış ve 2012 yılı seviyeleri olan 82 ’ye düşmüştü. O dönem Bitcoin ’in fiyatı 13 dolar civarındaydı.

İlgini Çekebilir  Bitcoin - Thodex kurucusuna ilk hapis cezası Bitcoin Yorum - Bitcoin Analiz

Rus zenginler mi?

Balina sayısındaki bu ciddi artışın, Batı dünyasının Rusya ’ya uyguladığı yaptırımlarla birlikte olması da dikkat çekiyor. Birçok Rus zengin ve oligarkın SWIFT sisteminden çıkarılma durumu başta olmak üzere yaptırımlardan kaçınmak için kripto paraları tercih edebilecekleri belirtiliyordu. İşte böyle bir dönemde Bitcoin balinalarında artış olması da “Rus zenginler, Bitcoin mi aldı?” sorusunun tartışılmasına yol açtı.

Hatta Ukrayna hükumeti borsalardan, Rus vatandaşlarının kripto para hesaplarının dondurulmasını talep etmişti. Tamamiyle bir yasak talebi olmasa da, Amerikalı yetkililer de büyük borsalardan özellikle Rus zenginlerin hesaplarındaki hareketleri takip etmelerini istemişti.

Haberin yazıldığı dakikalarda Bitcoin 43 bin 500 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin’in sert yükselişinde “balina” sayısında sıçrama yaşandı. 1000 ve üzeri #Bitcoin bulunan adreslere 138 yeni adres eklendi. pic.twitter.com/RDG4CWmlFc

— Uzmancoin (@uzmancoin) March 1, 2024

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

İlgini Çekebilir  Bitcoin kürkçü dükkanına geri döndü Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com