Salı, Nisan 16, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

BTC Bitcoin 50 günlük hareketli ortalamanın üzerine iki ay sonra çıktı Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2024

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Ekim ayının hemen başında ETF iddialarıyla birlikte büyük bir yükseliş hareketi başlatan ve Kasım ayında 69 bin dolarlık seviyeye ulaşan Bitcoin, daha sonra ise büyük bir düşüş hareketine girmişti. En büyük kripto para bir süredir 33 ilâ 38 bin dolar arasında gidip geliyordu ancak hafta sonu başlattığı yukarı ivmelenmeyle düşen trendi de kırmayı başardı.

“50 günlük hareketli ortalamanın üzerinde kapamalı”

Konuyla ilgili ABD medyasından Bloomberg ’e konuşan, kripto para platformu Luno ’nun Asya-Pasifik bölgesi yöneticisi Vijay Ayyar, Bitcoin ’in son yukarı hareketiyle ilgili şunları söyledi:

“Bitcoin son günlerde bazı önemli seviyeleri ve düşen trendi kırmayı başardı ve yükseliş sinyalleri vermeye başladı. Ancak şu anda yapması gereken 50 günlük hareketli ortalamanın üzerinde kapanışlar yapmak. Buradan sonraki ilk durak 46-47 bin dolar civarı…”

İlgini Çekebilir  Tezos Coin nedir? Tezos (XTZ) Nereden Alınır? Tezos geleceği ve projesi Tezos Yorum 2024 Coin Grafik

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bitcoin ’deki yükseliş ise, ABD ’deki istihdam verilerinin beklenenden çok iyi gelmesi ve bu durumun da hisse senetleri piyasalarına olumlu etki etmesiyle ilişkilendiriliyor. Özellikle Amazon hisselerindeki kaydadeğer yükseliş ve S&P500 ile Nasdaq ’taki yukarı çıkışın Bitcoin hareketine olumlu yansıdığı belirtiliyor. Bitcoin uzun süredir, hisse senedir? Nereden Alınır piyasalarıyla korele hareketler yapıyordu.

Fundstrat ’tan Mark Newton da Bitcoin hareketiyle ilgili raporunda, yukarı kırılıma teknik açıdan bakıldığında en büyük kripto paranın daha da yukarı gidebileceğini belirtti ve “Yukarı çıkıştaki ilk hedef 45 bin dolar, daha sonraki de 51 bin dolar civarında” dedi.

İlgini Çekebilir  BTC Bitcoin için yeni rakip arayışı: CBDC Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Kripto para piyasasının değeri son yükselişlerle yeniden 2 trilyon doların üzerine çıkarken, Ethereum 3070, Solana 120, Cardano 1.20 ve BNB de 425 dolardan işlem görüyor.

Haberin yazıldığı dakikalarda ise Bitcoin 42 bin 300 dolar civarında bulunuyor.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com