Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Shiba Inu (SHIB) ile ortaklık kuran restorana büyük ilgi Shiba Yorum 2024 Coin Grafik

Shiba Inu ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Shiba Inu yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Shiba Inu forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Shiba Inu grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Shiba Inu fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Shiba Inu Yorum 2024

Shiba Inu Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Shiba Inu yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

İtalya ’nın Napoli kentinde tek bir dükkanı bulunan fast-food restoranı Welly ’s geçtiğimiz hafta Shiba Inu (SHIB) ile yaptığı ortaklığın ardından adını kısa sürede dünyaya duyurdu. Shiba Inu hamlesi, restoran için müthiş bir reklam kampanyasına dönüşürken, tüm dünyadan birçok yatırımcı ise restorandan “franchise” almak için sıraya girdi!

Welly ’s ’in resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada “franchise” için web sitesinden başvuru yapılabileceği belirtildi ve şu ifadeler kullanıldı:

“Shiba ordusu, Welly sizi duyuyor. Gelen yüzlerce ‘franchise ’ başvurusunun ardından hepinize hoşgeldiniz diyoruz. Franchise başvurularını web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz”

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Shiba Inu Analiz

Shiba Inu Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Shiba Inu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Shiba Inu grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İlgini Çekebilir  Analistten 3 kripto para için tahmin

Shiba Inu Yorum

Shiba Inu yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Shiba Inu grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Shiba Inu yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Shiba Inu Uzman Yorumları

Shiba Inu analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

 

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz hafta Shiba Inu geliştiricilerinden Shytoshi Kusama, Napoli merkezli fast-food restoranı ile ortaklık kurulduğunu duyurmuştu. Welly ’s adlı restoran tamaiyle yeniden markalaşmaya gitmiş ve Shiba Inu ’yu yeni ve resmi maskotu yapmıştı.

Restoranda ayrıca SHIB ve DOGE ödemeleri de kabul ediliyor. Shiba Inu ekibi ayrıca, Welly ’yi McDonald ’s ve Burger King gibi büyük fast-food restoran zincirlerinden ayırıyor ve Welly ’s ’in sağlıklı bir fast-food restoranı olduğunu iddia ediyor.

Restoran ayrıca müşterilerine bir süre sonra aldıkları menüler üzerinden NFT kazanma şansı da sunacak.

Ekim ayı sonunda ATH yapan ve rekor kıran Shiba Inu, haberin yazıldığı dakikalarda ise yaklaşık 0,000032 dolardan işlem görüyor.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Shiba Inu Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Shiba Inu Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Shiba Inu Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Shiba Inu için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Shiba Inu için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Shiba Inu uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Shiba Inu durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Shiba Inu geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com