Salı, Nisan 9, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Baby Doge Bundesliga ekibi Hoffenheim ile anlaştı Baby Doge Yorum 2024 Coin Grafik

Baby Doge ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Baby Doge yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Baby Doge forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Baby Doge grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Baby Doge fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Baby Doge Yorum 2024

Baby Doge Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Baby Doge yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kripto para piyasalarındaki düşüş, fenomen token ’ların da ateşini söndürürken, bu coin ’lerden olan Baby Doge, Almanya Bundesliga takımlarından Hoffenheim ile ortaklık kurdu.

Yapılan anlaşma gereği Baby Doge proje ekibi Hoffenheim taraftarı için özel NFT ’ler ve promosyon ürünleri üretecek. Ayrıca Hoffenheim ’ın kendi sahasında oynadığı maçlarda da LED reklam panolarında, maç esnasında da olmak üzere, Baby Doge reklamları yer alacak.

Hoffenheim CEO ’su Denni Strich, NFT ’ler de dahil olmak üzere birçok yeni projeyi hayata geçireceklerini söylerken, “İnovatif ve lider bir marka olan Baby Doge ile çalışmaktan muytluluk duyuyoruz. Kulüp adına bir NFT koleksiyonu da üreteceğiz. Birçok proje bu anlaşmayla birlikte hayata geçecek” dedi.

 

420 katrilyonluk arzı var!

2021 yılında Dogecoin ’e olan ilgiyle birlikte köpek temalı birçok coin ortaya çıkmıştı. Bu token ’lardan biri olan Baby Doge ’un 420 katrilyonluk bir arzı bulunuyor ve ekip, işlem ücretlerinden kazandığı miktarın bir bölümünü hayvan haklarını koruyan vakıflara bağışlıyor.

İlgini Çekebilir  Bitcoin (BTC) kaç dolar? 9 Eylül 2024 Bitcoin (BTC) kaç TL oldu, ne kadar? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Bol sıfırlı coin ’lerden biri olan Baby Doge, haberin yazıldığı dakikalarda ise 0,0000000038 dolardan işlem görüyor. Fenomen token, piyasa değeri bakımından en büyük kripto paralar listesinde de 129. sırada bulunuyor.

TSG Hoffenheim

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Baby Doge Analiz

Baby Doge Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Baby Doge hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Baby Doge grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Baby Doge Yorum

Baby Doge yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Baby Doge grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Baby Doge yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Baby Doge Uzman Yorumları

Baby Doge analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

“Spor toplumuna tanıtmak istiyoruz”

Baby Doge proje yöneticisi Mike Watson ise topluluklarını genişletmek için bu tür anlaşmaları daha da artıacaklarını söyledi ve “Toplum merkezli bir proje olarak küresel erişimimizi büyütmenin yanı sıra birinci sınıf kuruluşlarla ortaklıklar kurmaya çalışıyoruz. Bu anlaşma kendimi spor dünyasına tanıtma açısından da önemli bir adım” ifadelerini kullandı.

İlgini Çekebilir  Shiba yorum - Shiba Inu (SHIB) kaç TL oldu, ne kadar? Shiba Inu Yorum 2024 Coin Grafik

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Baby Doge Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Baby Doge Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Baby Doge Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Baby Doge için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Baby Doge için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Baby Doge uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Baby Doge durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Baby Doge geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com