Salı, Nisan 9, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

BTC Bitcoin neden yükseliyor? El Salvador Bitcoin almaya başladı Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2024

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Orta Amerika ülkesi El Salvador, Bitcoin fiyatının 37 bin doların altına düşmesiyle beraber merkezi rezervine 410 tane Bitcoin (BTC) ekledi. Bitcoin, 26 Temmuz 2021 ’den beri bu fiyat seviyesine düşmemişti.

Başkan Nayib Bukele, ülkenin BTC rezervine yapılan son eklemeyi duyurdu ve eklenen 410 BTC ’nin toplamda 15 milyon dolara, her bir BTC ’nin ise yaklaşık 36.585 dolara denk geldiğini belirtti.
El Salvador, 7 Eylül 2021 ’de ülkenin zayıflayan ekonomisi ve yükselen enflasyonuna karşı savunma için BTC’yi yasal para birimi olarak kullanmaya başlamıştı. Ülke son 4 ay içinde, özellikle de ani fiyat düşüşleri esnasında, stratejik olarak 1.801 BTC biriktirdi.

İlgini Çekebilir  Charlie Munger ’dan ABD ’ye: Kriptoyu yasaklayın! Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

2021 yılı Kasım ayının ilk haftasında 70 bin dolar seviyesine kadar yükselen Bitcoin hafta sonu 36 bin doların altına geriledi.
Bu arada yüzde 560 artarak 4.870 dolara kadar yükselen Ether ise yüzde 34 oranında düşerek 3 bin doların altına geriledi.09:54

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com