Salı, Nisan 16, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

BTC Bitcoin alımlarına devam ediyorlar – Bu kez finans yöneticisi konuştu: MicroStrategy Bitcoin almaya devam edecek – Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2024

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

2020 ’nin Ağustos ayından bu yana şirket bilançosuna Bitcoin ekleyen yazılım şirketi MicroStrategy ’nin finans yöneticisi olan Phong Le, Amerikan medyasından Wall Street Journal ’a konuştu. Son yaşanan düşüşlere rağmen Bitcoin alım politikalarına devam edeceklerini belirten Le, “Bizim stratejimiz ‘Al ve tut ’ şeklinde ve bunu değiştirmek gibi bir niyetimiz yok. Para akışımızın arttığı ve fon toplama şansı elde ettiğimiz dönemlerde de buralardan elde ettiğimiz gelirlerle Bitcoin almaya devam edeceğiz.” dedi.

Ortalamaya yaklaşıyor

Bilindiği üzere MicroStrategy şirketi yaklaşık 1,5 yıldır düzenli olarak Bitcoin alımı yapıyor. Şirket CEO ’su Michael Saylor şu andaki ekonomik güçlerini korumaları için uygulayacakları en iyi politikanın Bitcoin almak olduğunu sürekli olarak ifade ediyor. Elinde 125 bine yakın (124 bin 391) Bitcoin olan şirketin alım ortalaması ise 31 bin doların biraz aşağısında… Dolayısıyla son düşüşler biraz daha sertleşirse, şirket Bitcoin ’de ilk kez zarar etme riskiyle karşı karşıya kalacak.

İlgini Çekebilir  Bitcoin neden düşüyor? Bitcoin neden düşüşte? SON DAKİKA! Bitcoin neden düştü? Bitcoin niye düşüyor? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Kasım ayında 69 bin dolar seviyesine çıkan Bitcoin, ATH yaptığı 10 Kasım tarihinden bu yana yüzde 50 ’den fazla değer kaybetti. Bu düşüşler genel kripto para piyasasını da olumsuz etkiledi. Piyasadan çıkışlar, 1.3 trilyon doları buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Büyük şirketlerin Bitcoin alım ortalamaları

MicroStrategy ’nin CEO ’su Michael Saylor, Bitcoin ’i bir dijital emlak olarak gördüğünü katıldığı her programda ısrarla dile getiriyor ve ülkelerin de içinde bulundukları ekonomik krizden çıkmaları için Bitcoin almalarının gerektiğini belirtiyor.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

İlgini Çekebilir  Bitcoin Yorum - Bitkoin ne Kadar, kaç TL oldu? BTC Yorum 2024 Coin Grafik
x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com