Perşembe, Nisan 18, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin – SEC, Ripple kararına itiraz edebilir Bitcoin Yorum – Bitcoin Analiz

Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Bitcoin Yorum 2024

Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) cuma günü yaptığı açıklamada, federal bir yargıcın geçen hafta önemli bir kripto davasında kurum aleyhine karar vererek hata yaptığını değerlendirdi. Açıklama SEC’in Ripple kararına itiraz edeceğinin sinyalini verdiği şeklinde yorumlandı.

ABD Bölge Yargıcı Analisa Torres, Ripple Labs’in kripto para birimi XRP satışlarının kabaca yarısının yatırımcı koruma yasalarını ihlal etmediği konusunda karar vermişti. Karar, SEC’in genellikle yasadışı olarak satılan menkul kıymetler olduğunu söylediği kripto para birimleri satışı konusunda SEC ile savaşan diğer sanıklar için de umut verdi.

Kripto şirketi Terraform Labs’ın hapisteki kurucu ortağı Do Kwon, yargı. Torres’in kararını emsal götermeye hazırlanan sanıklardan biri. SEC, Şubat ayında Manhattan federal mahkemesine yaptığı bir şikayette Kwon’u dolandırıcılık ve diğer yasal ihlal etmekle suçlamıştı. (Ekonomim.)

İlgini Çekebilir  Kripto paralar Noel'de yükselişe hazırlanıyor!

Kripto paralara Ripple dopingi!

 

Ripple davasında kritik karar: XRP uçuşa geçti

 

XRP davası ne zaman? Ripple için kritik süreç devam ediyor

 Bitcoin Analiz

Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Bitcoin Yorum

Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Bitcoin Uzman Yorumları

Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com