Perşembe, Nisan 18, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin – Kuzey Koreli bilgisayar korsanları 700 milyon dolarlık kripto para çaldı Bitcoin Yorum – Bitcoin Analiz

Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Bitcoin Yorum 2024

Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Yonhap’ın haberine göre, Güney Kore Ulusal İstihbarat Teşkilatı’ndan (NIS) üst düzey bir yetkili, Kuzey Koreli bilgisayar korsanlarının 2022’de 2 ayrı seferde 700 milyon dolarlık dijital para çaldığını doğruladıklarını ifade etti.

Yetkili, kripto paraların henüz nakde çevrilemediğini ve meblağın Kuzey Kore’nin 30 kıtalar arası balistik füze fırlatmasına olanak sağlayacak paraya eş değer olduğunu vurguladı.

Uluslararası toplumun baskısına rağmen Kuzey Kore’nin kripto varlıkları çalmaya ve paraya dönüştürmeye odaklanacağını belirten yetkili, “Bilgisayar korsanları tarafından elde edilen meblağın, Kuzey Kore’nin toplam döviz gelirinin yaklaşık yüzde 30’unu oluşturduğunu tahmin ediyoruz.” dedi.
Yetkili, Kuzey Kore’nin, Güney Kore’de ve yurt dışındaki uzay ve savunma endüstrilerine sızma girişimlerinin, uzaya uydu fırlatma ve nükleer kapasiteyi artırmaya odaklanma planlarını duyurmasından bu yana arttığını belirtti.

NIS’nin, Kuzey Kore’nin artan siber saldırılarına karşı koymak için yerel döviz bürolarıyla işbirliğini artıracağına işaret eden yetkili, Kuzey Koreli bir bilgisayar korsanının haziran ayında bir Güney Kore enerji şirketinin üçüncü ülkedeki ofisinde işe girmeye çalıştığının da tespit edildiğini duyurdu.

İlgini Çekebilir  Bitcoin, 5 ayın en yüksek seviyesini gördü

Özgeçmişini, sosyal iş ağı ve paylaşım platformu LinkedIn’de paylaşan bilgisayar korsanın, işe alım sürecinde sahte pasaport ve mezuniyet belgesi kullandığı bildirildi.

Anadolubank, kripto para platformlarına TL para transferi sunuyor

 

Finansal İstikrar Kurulu’ndan ‘kripto para’ çağrısı

 

Kripto paralara Ripple dopingi!

 

Güney Afrika’da kripto borsalarının lisanslı çalışması zorunlu oluyor

 Bitcoin Analiz

Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Bitcoin Yorum

Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Bitcoin Uzman Yorumları

Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com