Salı, Nisan 16, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Yükselmekte zorlanırken DARPA’dan kripto para dünyasını karıştıracak açıklama! Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Bitcoin Yorum 2024

Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kripto para birimlerini oluşturan blockchain teknolojisi, Web3 ile birlikte merkeziyetçi olmayan bir sisteme geçiş yapmayı amaçlıyor. DARPA ise değişmezlik, şeffaflık ve verimlilik gibi vaatler ile sunulan blockchain’i hedef alan bir rapor geldi. Kurum, kripto platformlarının sorgulanması gerektiğini söyledi.

DARPA: Blockchain ve kripto para birimleri sanıldığı gibi değil

ABD ordusuna yeni teknolojiler geliştirmesiyle bilinen DARPA, blockchain teknolojisinin düşünüldüğü kadar “merkezi ve değiştirilemez” olmayabileceğini öne sürüyor. DARPA’nın araştırması, kripto paraları örnek göstererek, az sayıda kişinin tüm ekosistem üzerinde aşırı güce sahip olabileceğini gösteriyor.

Kripto para piyasası şahlandı: Bitcoin’de yükseliş devam ediyor

DARPA’nın paylaştığı Trail of Bits tarafından yürütülen araştırma, dikkat çeken bazı sonuçlar ortaya koydu. Rapor, geçtiğimiz beş yıllık süreç içerisinde üç internet servis sağlayıcısının dünya çapındaki Bitcoin trafiğinin yüzde 60’ını kontrol ettiğini gösterdi.

İlgini Çekebilir  Shiba Inu (SHIB) kaç dolar? 20 Haziran 2024 Shiba Inu (SHIB) kaç TL oldu, ne kadar? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

 

Trail of Bits tarafından sunulan raporun, blockchain veya kripto para birimlerine ilişkin herhangi bir eleştiride bulunmadığını belirtelim. Teknolojinin kriptografik olarak güvenli olduğunu ifade eden DARPA, blockhain’i denetlemekten sorumlu mekanizmaların kusurlu olduğunu dile getirdi.

DARPA’ya göre, blockchain yazılımında uygulanan geçici değişiklikler işlemleri değiştirebiliyor ve bu, merkeziyetçi olmasına yol açıyor. Ayrıca belirli bir zincirin büyük kısmını kontrol eden platformlar, hizmetleri çıkarları için kullanma ihtimalini artırıyor.

Trail of Bits ayrıca Bitcoin ağını inceledi. Araştırma, en büyük kripto para biriminin şifrelendiği zincirlerin yüzde 21’inin saldırılara açık, eski çekirdeklerde çalıştığını ortaya koydu.

Are #blockchains actually decentralized? Analysis we commissioned from @trailofbits uncovers unintended centralities and provides important insights on the potential impacts of security vulnerabilities within this technology. Access the full report here: https://t.co/V36rSOmvJc pic.twitter.com/WCbv7m9WQy

— DARPA (@DARPA) June 21, 2024

Web3 ile ilgili olarak eski Twitter CEO’su Jack Dorsey’den benzer açıklamalar gelmişti. Dorsey, Web3’ün “yeni bir takma adla sunulan merkezi bir organizasyon” olduğunu dile getirmişti. Elon Musk’ın da Web3 için parlak düşünceleri olmadığını hatırlatalım.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla. Shiftdelete / Güncel

Tam Gemi Şok Denemeleri Araştırma Güncel Haberler

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Bitcoin Analiz

Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İlgini Çekebilir  Chiliz Coin (CHZ) kaç dolar? Chiliz (CHZ) kaç TL oldu, ne kadar? Chiliz Yorum 2024 Coin Grafik

Bitcoin Yorum

Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Bitcoin Uzman Yorumları

Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyatı Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com