Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Alchemy Pay (ACH Coin) nedir? Nereden Alınır? Geleceği ve projesi ile ilgili detaylı rehber Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Alchemy Pay ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Alchemy Pay yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Alchemy Pay forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Alchemy Pay grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Alchemy Pay fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Alchemy Pay Yorum 2024

Alchemy Pay Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Alchemy Pay yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kripto para piyasalarında düşüş eğilimine başkaldıran ve bu haftanın en fazla yükselen coin ’lerinden olan Alchemy Pay (ACH Coin) ’in projesi, geleceği ve nereden alınıp satılabileceğine dair sorgular arama motorlarında yapılıyor. Bu haberde Alchemy Pay hakkında en detaylı bilgilere ulaşabilecek ve soru işaretlerini gidereceksiniz.

Kurucusu ve kuruluş yılı: Nikil Viswanathan ve Joe Lau / 2018
Blok zinciri: Ethereum
Toplam arzı: 10 milyar adet
Dolaşımdaki arzı: 4 milyar adet
Piyasa değeri: 225 milyon dolar (19 Şubat 2024)
En düşük fiyat: 0.001338 dolar
En yüksek fiyat: 0.1975 dolar
Projenin amacı: Proje, kripto ve fiat para sisteminde çift yönlü ödeme sistemi sunmak.
Kullanım alanları: Ödeme yöntemleri 

İlgini Çekebilir  BTT Coin Nedir? Nereden Alınır? Bittorrent Geleceği ve Projesi Bittorrent Yorum 2024 Coin Grafik

Alchemy Pay projesi nedir? Nereden Alınır? 

Alchemy Pay, ACH token ’ı ile desteklenen hibrit bir kripto-fiat ödeme altyapısıdır. Alchemy, trader ’lara ve müşterilere hem fiat hem de kripto paranın ödenmesi için birden fazla seçenek sunar.

 

Proje, fiat ve kripto paralar arasındaki boşluğu kapatmak için dünyanın ilk ödeme ağ geçidi çözümleri sunuyor. Alchemy Pay, kripto ödemelerine ek olarak, kripto para yatırımlarına, blok zinciri çözümlerine ve karmaşık işlemlere ve ayrıca kripto para birimleri ve blok zinciri teknolojisinde nispeten ‘yeni ’ olan DeFi hizmetlerine sorunsuz ve kolay erişim sağlar. 

2018 yılında kurulan Alchemy, Hong Kong ’un en büyük mobilya şirketi Pricerite, Singapur ’dan Cé La Vi, Kanadalı ayakkabı markası Aldo, yazılım teknolojisi firması Arcadier ve Midwest Global Asia taksi hizmetleri dahil olmak üzere birçok şirket üzerinde pratik çözümler sağlayarak büyüdü. Alchemy Pay istikrarlı bir şekilde büyüdükçe, Binance ve QFPay ile olan ortaklıkları, e-ticaret devi Shopify ’ın müşterileri de dahil olmak üzere son kullanıcı ile temas noktalarını milyonlara çıkardı. 

Gelişmekte olan kripto endüstrisine derin bir ilgi duyan ekip, fiat ile kripto arasında pratik bir köprü kurma vizyonunu ortaya koydu. Alchemy Pay sistemi, hem itibari para hem de kripto ekosistemlerindeki katılımcıların, merkezi olmayan akıllı sözleşmelere, Layer 2 ölçeklendirme çözümlerine, zincir üstü verilere ve blok zinciri teknolojisinin fikir birliği mekanizmalarına dayanan hızlı, güvenli, kullanışlı, esnek ve ölçeklenebilir küresel ödeme çözümleri elde etmelerini sağlar. 

ACH Coin nedir? Nereden Alınır? 

ACH Coin, Ethereum blok zincirinde yer alıyor ve ERC-20 tabanlı bir token ’dır.

Dolaşımdaki arzı 4 milyar adettir ve %62 ’si kamu hizmetleri için, %38 ’lik kısmı da paydaşlara ayrılmıştır. Bu geniş kategoriler içinde kurumsal işlem ödülleri, tüketici işlem ödülleri, DeFi işlem ödülleri, işlem hareketliliği, kurumsal ortaklar ve ekip, destekçiler ve danışmanlar için teşviklerle ilgili kilitli ve kilidi açılmış bölümler vardır. 

ACH Token geleceği? 

Alchemy Pay, geniş partner ve sponsor ağını arkasında bulunduruyor. Yatırımcıları arasında kripto ekosisteminden Binance, Huobi, Gemini, OKX, Polygon gibi kurumlar arkasında yer alırken, şirket bazında Shopify, Aldo ve Arcadier, Pantera Capital, a16z, Coinbase, Samsung gibi dev kurumlar ve sermaye fonlarının yer alması projeye ne kadar güvenildiğini ve geleceğinin ne kadar parlak olduğunu gösteriyor. 

ACH Token nereden, nasıl alınır? 

ACH, Alchemy Pay ekosisteminin kalbinde yer alan akıllı sözleşmeli bir token ’dır. ACH Coin ’i alabilmek için Binance, Coinbase, Huobi, Bybit, Gate.io, MEXC gibi majör kripto para alım satım plâtformlarından ve UniSwap, SushiSwap gibi DeFi borsalardan işlem yapılabiliyor. 

.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Alchemy Pay Analiz

Alchemy Pay Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Alchemy Pay hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Alchemy Pay grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Alchemy Pay Yorum

Alchemy Pay yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Alchemy Pay grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Alchemy Pay yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

İlgini Çekebilir  4 ay öncesinden Thodex firmasının dolandırıcı olabileceğini bildi

Alchemy Pay Uzman Yorumları

Alchemy Pay analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com