Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Kripto paralar Noel’de yükselişe hazırlanıyor!

Noel Baba bu yıl kripto yatırımcıları için erken geldi. Bitcoin, kritik eşik olarak görülen 50 bin dolar üzerindeki hareketine devam ederken, Ethereum da 4 bin dolar üzerinde tutunmayı başardı. Noel tatilinin başlaması ile beraber birçok kişinin kripto para piyasasına uğraması bekleniyor.

DİKKAT ÇEKİYOR

Sözcü’den Mehtap Özcan Ertürk’ün haberine göre; Kripto para uzmanı Türker Balkar, önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in 50 bin doların altında kaldığı sürece bir satış baskısı ile karşı karşıya kalabileceğini ancak üzerindeki fiyatlamalarda olumlu olduğunu ifade etti.

Kripto para birimlerinde düşüşlerde alıcıların parçalı maliyetleme yaptıklarının gözlendiğini, özellikle kripto borsalardan çekilen Bitcoin ve borsalara gönderilen Tether (USDT) miktarlarında dikkat çekici bir artış olduğunu aktaran Balkar, “Bu nedenle fiyatlardaki gerilemelerin Bitcoin ve Ethereum için alım yönlü fırsat olarak değerlendirildiği de söylenebilir” ifadelerini kullandı.

Balkar, altcoin kripto paralarda ise AVAX’ın borsalarda öne çıkan coin konumunda olduğunu belirterek “Altcoinler içindeki yeri itibarıyla gelecek vadeden bir coin ve portföy oluştururken mutlaka bulundurulması avantaj sağlayabilir. Ethereum’un alternatifi MATIC ve ALGO ise son dönemlerde dikkat çekiyor” değerlendirmesini yaptı.a olduğu gibi ‘stopaj’ yoluyla gerçekleştirilmesi bekleniyor.

 

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x
İlgini Çekebilir  Smart Trade Coin'de dolandırıcılık iddiası! Smart Trade coin 'battı' iddialarına karşı henüz açıklama yapmadı

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com