Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin 60 bin dolara tutunacak mı?

BTC/USD paritesi, pazartesi günü 66 bin dolara yükseldiğinden beri yüzde 8 değer kaybetti.

60.350 dolardan seken Bitcoin, yine de 6 Kasım’dan beri görülen en düşük seviyeden işlem görüyor.

Kaldıraçlı yatırımcılar güne acı içinde uyanırken, türev borsalarındaki pozisyonların “silkelenme” sürecinin tamamlanmaya yakın olduğuna ve hemen ardından yükselişin devam edeceğine dair iyimserlik sürüyor.

Bitcoin, bir hafta önce CME vadeli işlemler makasını da makas oluştuğu andan beri beklenen klasik bir hareket ile kapatmış oldu.

Önceki tahminler 59 bin dolara gerilemenin de mümkün olduğunu söylerken, çeviri yayın saati itibarıyla 60 bin doların altına gerileme ihtimali sürüyor.

Potansiyel alım fırsatlarını gözleyen yatırımcı Peter Brandt, 50 bin dolara yakın bir seviyeden giriş yapmak istediğini açıkladı.

“53 bin dolar civarından BTC ve 4.030 dolar civarından ETH almaya ilgiliyim” diye belirten Brandt, yine de “ayı” olmadığını ve Bitcoin’in bu seviyelere illa ki düşmesini beklemediğini söyledi.

Diğer bazı yorumcular ise Bitcoin aylık destek seviyesine dönse dahi, en büyük kripto paranın hala 58 bin dolarda olacağına dikkat çekti.

Yatırımcı ve analist Rekt Capital, pazartesi günü paylaştığı grafik ile “BTC aylık seviyeyi (yeşil) test edecek kadar gerilerse, siyah yükseliş trendi çizgisinin altına gerilemesi gerekecek” yorumunda bulundu.

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com