Perşembe, Nisan 18, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Altcoin

Synthetix Coin Yorum (SNX) Fiyat Tahmini – 2024, 2025, 2030 – Altcoin Analiz Bitcoin Yorum

Synthetix Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Synthetix Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Synthetix Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Synthetix Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Synthetix Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Synthetix Coin Yorum 2024

Synthetix Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Synthetix Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

SNX Synthetix’e (SNX) Genel Bakış

? Kripto para birimi
sentez
? İşaret Sembolü
SNX
? Derece
58
? Piyasa Değeri
$587,037,597
? Fiyat
$2.18
? İşlem Hacmi
$24,205,238
? Fiyat Değişimi (24s)
0.54%
? Mevcut Arz
268,949,493

Boğa Synthetix (SNX) fiyat tahminleri arasında değişmektedir. $9.82 ve $18.55 2030’a kadar.
Piyasa analistleri SNX’in ulaşabileceğine inanıyor $7.64 2025’e kadar.
2024 için Bearish Synthetix piyasa fiyatı tahmini $1.75.

Synthetix (SNX) Tanıtımı
Synthetix’e geçmeden önce, 2018’de Kain Warwick Havven protokolünü oluşturdu. İlk teklifi çok başarılı oldu. 60 milyon HAV jetonu yayınlayarak $30 milyon gibi büyük bir artış sağladı. ABD doları ve Euro gibi fiat para birimlerinin performansını çeşitli blok zinciri ağlarında, özellikle de Ethereum ve EOS’ta yansıtan kripto para birimleri geliştirme ihtiyacı, Havven’in kuruluşunu bilgilendirdi.
Havven, 2018 yılına kadar kripto para birimleri ve emtialar için sentetik varlıkların geliştirilmesini içerecek şekilde hedeflerini genişletmişti. Sonuç olarak, Havven Synthetix’e dönüştürüldü. Synthetix, yerel jetonları olan SNX’in ihracı yoluyla 2019’da hızla $3.9 milyon topladı ve çığır açan blok zinciri inovasyonunun ortaya çıktığını gösterdi. 2020’de Synthetix, kar amacı gütmeyen kuruluşun yönetim ve idaresini, SNX sahiplerine Synthetix ekosistemini geliştirmek için oy hakkı veren Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşlar (DAO) ile değiştirdi.
Synthetix (SNX) nedir?
Synthetix, kripto kullanıcılarının çeşitli kriptolara ve diğerlerinin yanı sıra endeksler ve emtialar gibi kripto dışı varlıklara erişmesi için bir platform sağlayan Ethereum blok zinciri üzerine kurulmuş bir protokoldür. Ethereum blok zincirindeki bir dizi akıllı sözleşmeyle desteklenen merkezi olmayan bir finans yazılımı protokolüdür.
Synthetix, kripto kullanıcılarına, bu varlığı satın almadan somut dünya varlıklarına erişim sağlar. Yukarıdaki ifade, fiziksel olarak herhangi bir altın külçesine sahip olmadan, altının performansını taklit etmek için yaratılmış bir Synth varlığı satın alınabileceği ve dolayısıyla altının fiyat değerlenmesinden kar elde edilebileceği anlamına gelir. Synthetix, teminatlı Synth varlıkları yaratarak kripto pazarını blockchain dışı varlıkları içerecek şekilde genişletmeyi amaçlıyor.
Synthetix’te Synth varlıkları oluşturmak için kullanıcıların Synthetix belirtecini edinmesi gerekir. Bu nedenle SNX, içerik oluşturucuların synth varlıklarını geliştirmelerine izin veren teminatlar olarak hizmet eder.
Synthetix’in dolaşımı dinamiktir. SNX’in fiyatını piyasa yasaları belirler. Bu nedenle, dolaşımdaki Synth sayısı, SNX’in fiyat dalgalanmalarını yansıtmak için artabilir veya azalabilir. Bu, SNX’in fiyatı yükselirse,…

İlgini Çekebilir  Grin Coin Grafik, Grin Coin Fiyat, Grin Coin Yorum 2024, Grin Coin Ne Kadar?

Synthetix Coin Analiz

Synthetix Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Synthetix Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Synthetix Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Synthetix Coin Yorum

Synthetix Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Synthetix Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Synthetix Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Synthetix Coin Uzman Yorumları

Synthetix Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Synthetix Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Synthetix Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Synthetix Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Synthetix Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Synthetix Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Synthetix Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Synthetix Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Synthetix Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com