Perşembe, Nisan 18, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin – Güney Afrika’da kripto borsalarının lisanslı çalışması zorunlu oluyor Bitcoin Yorum – Bitcoin Analiz

Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Bitcoin Yorum 2024

Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Güney Afrika’da kripto borsalarının yalnızca yerel mali düzenleyici kurum olan Finansal Sektör Davranış Otoritesi’nden (FSCA) alınan lisanslar ile faaliyet gösterebileceği bildirildi.

Bloomberg’in haberine göre, birkaç hafta önceki açılıştan bu yana borsalardan lisans almak için 20 civarında başvuru söz konusu düzenleyiciye ulaştı. Son başvuru tarihi kasım ayının sonunda, dolayısıyla o zamana kadar daha fazla başvuru gelmesi bekleniyor.

FSCA yöneticisi Unathi Kamlana verdiği demeçte, lisanssız platformlar tarafından sunulan kripto alım satım hizmetlerinin yatırımcılara potansiyel zarar verebileceğini söyledi.

Kripto fonlarına 334 milyon dolar giriş oldu

 

ABD’de 2 kripto şirketine büyük darbe

 

IMF’den kripto açıklaması

 Bitcoin Analiz

Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İlgini Çekebilir  ABD'de 10 saniyelik video 6.6 milyon dolara satıldı

Bitcoin Yorum

Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Bitcoin Uzman Yorumları

Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com