Pazartesi, Nisan 8, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin – Binance için Avrupa’da işler iyi gitmiyor Bitcoin Yorum – Bitcoin Analiz

Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Bitcoin Yorum 2024

Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Geçen yıl Avrupa’daki işlerini genişletmek amacıyla Paris’te bir bölgesel merkez açan Binance için işler istediği gibi gitmedi.

WSJ’nin yaptığı değerlendirmeye göre, Hollanda ve Belçika kapılarını Binance’a kapattılar. Avrupa’nın en büyük ekonomisi olan Almanya ise henüz faaliyet lisansı vermedi. Ve Fransız savcılar, para aklama kontrolleriyle ilgili bir soruşturma kapsamında Binance ofisini aradı.

Kaiko’nun verilerine göre, Binance’ın euro cinsinden kripto ticaretinde ocak ayında yüzde 30 olan payı yaklaşık yüzde 15’e düştü.

Bu yıl regülatörler, FTX’in çökmesinin ardından kripto borsalarının işlemlerine daha fazla gözetim, denetim getirmeye başladılar.

Avrupa regülatörlerinin daha sert tavrının, Binance’ın faaliyetlerini daha da sınırlayabileceğini ve şirketi giderek Asya, Afrika ve Latin Amerika pazarlarına bağımlı hale getirebileceğini ifade eden WSJ. Vietnam, Türkiye, Hindistan ve Arjantin gibi ülkelerin zaten Binance’da en yüksek kullanıcı trafiğini çekmekte olduklarına işaret etti.

SimilarWeb analitik firmasının mayıs ayı verilerine göre, Fransa, Almanya ve Hollanda ise en çok işlem yapılan 25 ülke arasındadır.

İlgini Çekebilir  İran elektrik kesintileri nedeniyle kripto para madenciliğini 4 ay süreyle yasakladı

Binance’a bir şok daha

 

Binance ve SEC anlaşmaya vardı

 

Binance’den Paris’teki soruşturma için açıklama

 

Binance US’de SEC darbesi! Piyasa derinliği yüzde 78 azaldı

 

Binance dava sonrası dolar işlemlerini askıya aldı

 

SEC Binance’ın mal varlığının dondurulmasını istedi

 Bitcoin Analiz

Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Bitcoin Yorum

Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Bitcoin Uzman Yorumları

Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com