Çarşamba, Nisan 17, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Ünlü yatırımcıdan FTX itirafı: 9,6 milyon dolar kaybettim Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Ünlü ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Ünlü yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Ünlü forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Ünlü grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Ünlü fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Ünlü Yorum 2024

Ünlü Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Ünlü yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Ünlü yatırımcı Anthony Scaramucci iflas eden kripto borsası FTX ’in anahtar coin ’ine 10 milyon dolarlık yatırım yaptığını ancak sadece 400 bin dolarını geri alabildiğini itiraf etti. Scaramucci 9,6 milyon dolarlık zarara rağmen kriptonun geleceğinden umutlu olmaya devam ettiğini belirtiyor.

HABERİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Ünlü Analiz

Ünlü Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Ünlü hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ünlü grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Ünlü Yorum

Ünlü yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Ünlü grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Ünlü yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

İlgini Çekebilir  BTT Coin Nedir? Nereden Alınır? Bittorrent Geleceği ve Projesi Bittorrent Yorum 2024 Coin Grafik

Ünlü Uzman Yorumları

Ünlü analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com