Perşembe, Nisan 18, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Musk’ın kabusu oldu: Milyonlarca dolar zarar etti! Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Musk’ın ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Musk’ın yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Musk’ın forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Musk’ın grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Musk’ın fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Musk’ın Yorum 2024

Musk’ın Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Musk’ın yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kripto para piyasası geçen yılın sonunda kaosa sürüklendikten sonra Tesla, Bitcoin varlıklarından 34 milyon dolar kaybetti.

Elon Musk’ın elektrikli araç şirketi, dördüncü çeyrekte herhangi bir Bitcoin alıp satmamayı tercih ederek konumunu sabit tuttu.

Ancak Tesla’nın son rakamları, “dijital varlıklarının” değerinin bir önceki çeyreğin sonundaki 218 milyon dolardan 184 milyon dolara düştüğünü gösterdi.

Ekim ayında sorunlu bir devralmayla sosyal medya şirketi Twitter’ı 44 milyar dolara satın alan Bay Musk, bir zamanlar kripto para birimlerinin sesli bir savunucusuydu ve Tesla’nın 1.5 milyar dolarlık parasını Bitcoin’e yatırarak varlıklara büyük ölçüde bahis yaptı. Ancak şirket geçen yıl Bitcoin varlıklarının dörtte üçünü sattığını ve bilançosunu yaklaşık 1 milyar dolar artırdığını açıkladı. (CNN Türk)

İlgini Çekebilir  Bitcoin için 41 bin dolar desteği kritik görünüyor

1717416.jpg?v=1674733725Tesla’dan son çeyrekte tarihinin en yüksek 3 aylık geliri

 

1717190.jpg?v=1674733725Musk ‘Tesla tweetleri’nin savunmasını tamamladı

 

1716902.jpg?v=1674733725Tesla ’dan otomobil piyasasını canlandıran hamle

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Musk’ın Analiz

Musk’ın Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Musk’ın hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Musk’ın grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Musk’ın Yorum

Musk’ın yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Musk’ın grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Musk’ın yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Musk’ın Uzman Yorumları

Musk’ın analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com