Salı, Nisan 9, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin de dört ay sonra bir ilk yaşandı! Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Bitcoin Yorum 2024

Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Uzun bir süre sonra kripto para birimlerinde toparlanma başlamış gibi görünüyor. Bitcoin fiyatı 25 bin dolar sınırına dayanırken, Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 17 hafta sonra nötr bölgeye girdi. Peki Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere kripto piyasasını ne bekliyor?

Bitcoin Korku ve Açgözlülük Endeksi yeniden nötr bölgede

En büyük kripto para birimi Bitcoin’de yukarı yönlü hareket devam ediyor. Cuma ve Cumartesi günü verilerine göre, Bitcoin yüzde 1.96 civarında yükseldi. BTC hala 25 bin doların altında olsa da, 12 Haziran’dan bu yana ilk kez 24 bin dolarlık destekte kalmayı başardı.

bitcoin-madenciligi-ne-durumda2.jpg?resi

Bitcoin’deki artış devam ederken, Korku ve Açgözlülük Endeksi’nde 17 hafta sonra bir ilk yaşandı. 24 bin doları gören BTC, Korku Endeksinde 42/100’den 46/100’e yükseltti. Bu yükseliş ise popüler kripto paranın nötr bölgeye girmesini sağladı. Endeksteki puanın artması, yatırımcıların BTC’ye güvenini ve tüketici duyarlılığını yansıtıyor.

İlgini Çekebilir  Ethereum (ETH) kaç dolar? 28 Eylül 2024 Ethereum (ETH) kaç TL oldu, ne kadar? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

https://shiftdelete.net/kripto-paralardaki-cokus-nvidiaya-patladi

Geçtiğimiz gün 23,600 dolar seviyesine kadar gerileyen Bitcoin, halihazırda 24,510 dolar civarında geziniyor. Bu seviye ise BTC’nin yaklaşık iki ay sonra ilk kez 24 bin doları gördüğüne işaret ediyor.

En son 6 Nisan tarihinde nötr bölgede olan Bitcoin, ABD’nin enflasyon beklentisi rakamlarından destek alıyor. Özellikle küçük yatırımcıların dolar yerine Bitcoin gibi kripto paraları tercih etmesi fiyatının artmasına yol açıyor.

Bitcoin Fear and Greed Index is 46 – Neutral

Current price: $24,406 pic.twitter.com/alELML0cVE

— Bitcoin Fear and Greed Index (@BitcoinFear) August 13, 2024

Kripto paralarda yaşanan dalgalanmaların durulduğu düşünülüyor. Bitcoin’in adım adım artması ve 25 bin dolara dayanması da bunun bir göstergesi. Ancak ekonomistler, Bitcoin için iki büyük direnç noktası olduğunu (25.010 ve 25.500 dolar) söylüyor. BTC’nin düşüş eğiliminde olduğu da göz ardı edilmemeli.

Peki siz Bitcoin Korku ve Açgözlülük Endeksi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla. Shiftdelete / Teknoloji

Teknoloji Haberler

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Bitcoin Analiz

Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Bitcoin Yorum

Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

İlgini Çekebilir  Kriptolar, küresel ekonomik koşullar sebebiyle hisse piyasalarına paralel hareket ediyor Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Bitcoin Uzman Yorumları

Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com