Salı, Nisan 16, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin satan Tesla’nın kripto planı belli oldu! Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Bitcoin Yorum 2024

Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kripto para dünyasının en büyük destekçilerinden olan Tesla, sahip olduğu dijital varlıkları yeniden şekillendiriyor. Elektrikli otomobil devi, elinde bulundurduğu Bitcoin’lerin yüzde 75’ini sattığını ve 936 milyon dolara dönüştürdüğünü söyledi. Ancak Dogecoin satmaması dikkatlerden kaçmadı.

Tesla, Dogecoin satmadığını açıkladı

Geçtiğimiz gün Tesla, 2024’nin ikinci yarısına ilişkin mali raporunu açıkladı. Wall Street beklentilerinden 400 milyon dolar daha yüksek gelir elde eden şirket, hisse başına 2.27 dolar kazanç bildirdi. Ancak Tesla’nın kripto satışları gündemi karıştırdı.

tesla-boombox-geri-cagirma-1-1.webp?resi

Elektrikli otomobil devi ilk olarak 2021 yılında 1,5 milyar dolarlık Bitcoin satın aldığını açıkladı. Fakat elindeki Bitcoin’in yüzde 75’ini sattığını ve 936 milyon dolara çevirdiğini söyleyen Tesla, yaklaşık 189 milyon dolar kaybetti.

Tesla küllerinden yeniden doğuyor! Mali rapor açıklandı

Daha önce Tesla CEO’su Elon Musk, Tesla’nın sahip olduğu Bitcoin’leri satmayacağını söylemişti. Fakat son mali raporda kriptoyla ilgili kararlar değişmiş gibi görünüyor. Tesla CEO’su, elindeki nakiti “en üst düzeye çıkarmak” için Bitcoin’i sattıklarını doğruladı.

İlgini Çekebilir  CEEK VR kaç dolar? CEEK VR kaç TL oldu, ne kadar? Ceek Yorum 2024 Coin Grafik

Ayrıca uzun süredir fabrikalardaki üretimin yavaşlığından memnun olmadığını belirten Elon Musk, Çin’deki Covid-19 karantina belirsizliğini göz önünde bulundurduklarını söyledi. Tesla’nın tekrar Bitcoin almaya açık olacağını da hatırlattı.

bitcoin-deger-kaybi.jpg?resize=1170%2C65

Tesla’nın 936 milyon dolarlık Bitcoin satması merak uyandırsa da, Dogecoin yatırımcılarını meraklandıran bazı gelişmeler var. Musk’ın açıklamasına göre Tesla, sahip olduğu Dogecoin’in hiçbirini satmadı. Şimdilik Tesla’nın ne kadar Dogecoin’i olduğunu bilmiyoruz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla. Shiftdelete / Teknoloji

Teknoloji Haberler

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Bitcoin Analiz

Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Bitcoin Yorum

Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Bitcoin Uzman Yorumları

Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com