Salı, Nisan 9, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bir zamanların popüler oyunu hacklendi! Verileri ücret karşılığında satışa çıktı Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

 

90’lı yılların sonunda kurulan ve popülerliğini her geçen yıl artan evcil hayvan oyun sitesi Neopets, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda kullanıcılarının hesap verilerinin çalındığını ve hemen konu hakkında soruşturma başlattıklarını açıkladılar.

69 MİLYON KULLANICININ VERİSİ ÇALINDI

Neopets’in Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Neopets kısa süre önce müşteri verilerinin çalınmış olabileceğini fark etti.” sözlerine yer vermesinin ardından site kaynak kodunun yanı sıra 69 milyondan fazla üyenin kişisel hesap bilgilerinin de çalındığı öğrenildi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Neopets ekibinin bilgisayar korsanları tarafından saldırıya uğramasının hemen ardından konu hakkında önde gelen bir adli tıp firması yardımıyla soruşturma başlattıkları duyuruldu. Neopets, kullanıcılara şifrelerini değiştirmeleri ve aynı şifreyi başka bir internet sitesinde de kullanıyorlarsa, o şifreyi de değiştirmelerini önerdi.

Bir zamanların popüler oyunu hacklendi! Verileri ücret karşılığında satışa çıkaracaklar

VERİLER İÇİN 1 MİLYON 672 BİN TL İSTENİYOR

Çalınan veriler internetin popüler hack forumlarında satışa sunulmaya başlandığı söylenmesinin ardından hackerların veri tabanının anlık görüntüsüne erişmek için dört Bitcoin (yaklaşık 1 milyon 672 bin TL) istediği öğrenildi.

Bir zamanların popüler oyunu hacklendi! Verileri ücret karşılığında satışa çıkaracaklar

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla.

Gamegar Ekonomi Haberler

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

İlgini Çekebilir  BTC Bitcoin fiyatları Yakın Zamanda Yeniden 50 bin doları görür mü? Bitcoin Yorum 2024 Coin GrafikBu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com