Çarşamba, Nisan 17, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Kripto fiyatları çöküşü oyunculara yaradı: Ekran kartı fiyatları düşüyor Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Kripto fiyatları ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Kripto fiyatları yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Kripto fiyatları forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Kripto fiyatları grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Kripto fiyatları fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Kripto fiyatları Yorum 2024

Kripto fiyatları Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Kripto fiyatları yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Covid-19 pandemisi, kripto para madencileri ve yarı iletken çip krizi yüzünden uzun süredir ekran kartı dünyasında sular durulmuyordu. Hem AMD hem de Nvidia GPU’larında yaşanan stok sorunları, fiyatların da yükselmesine yol açtı. Fakat ekran kartı sıkıntısı nihayet bitmeye başlamış gibi görünüyor.

AMD ve Nvidia ekran kartı fiyatlarında görülmedik indirimler

AMD ve Nvidia tarafından son beş yıl içerisinde pazara sunulan iki ekran kartı serisinde beklenmedik gelişmeler yaşandı. Bitcoin, Ethereum veya Dogecoin gibi kripto paraları üretmek için ekran kartlarından çiftlik kuran madenciler, pazardaki fiyatların çok yüksek seviyelere gelmesine sebep oldu.

NVIDIA’nın ucuz ekran kartı için son 3 gün!

Fakat ABD ve Almanya’dan gelen yeni raporlar, GPU fiyatlarının iki yılın en ucuz seviyelerine gerilediğini gösterdi. Hem tedarik zincirindeki sorunların çözülmesi hem de kripto paralarda çöküş yaşanmasıyla, ekran kartı fiyatları yeniden MSRP (üreticinin önerdiği satış fiyatı) seviyesine geldi.

İlgini Çekebilir  Bitcoin - Kripto fonlarına 334 milyon dolar giriş oldu Bitcoin Yorum - Bitcoin Analiz

kripto-madencilerinden-nvidia-bir-sok-da

Digital Trends’in hazırladığı son araştırma, özellikle yeni nesil ekran kartlarında gözle görülür düşüşler yaşandığını söylüyor. ABD’deki perakende mağazalarını inceleyen rapor, Nvidia RTX 3090 Ti’ın MSRP’nin neredeyse yüzde 16 altında olduğunu gösterdi.

AMD’nin üst düzey ekran kartı RX 6950 XT ise MSRP’nin yüzde 4 altında bir fiyat etiketine sahipti. Diğer yeni ekran kartlarında da önemli ölçüde ucuzlamalar yaşandı. Daha önce de belirttiğimiz gibi analistler, tedarik sorununun büyük oranda çözüldüğünü ve ekran kartı fiyatlarının düşmeye devam edeceğini açıkladı.

ABD’deki ekran kartları fiyatlarında yaşanan düşüşün tüm dünyayı etkilemesi bekleniyor. Türkiye’de de son zamanlarda stok sorunları çözülmeye başladı. Önümüzdeki dönemde ise döviz kuruna bağlı olarak indirimlerin yaşanacağını düşünüyoruz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla. Shiftdelete / Güncel

Tam Gemi Şok Denemeleri Advanced Micro Devices Nvidia Güncel Haberler

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Kripto fiyatları Analiz

Kripto fiyatları Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Kripto fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Kripto fiyatları grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Kripto fiyatları Yorum

Kripto fiyatları yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Kripto fiyatları grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Kripto fiyatları yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

İlgini Çekebilir  Woo Network (Woo Coin) nedir? Nereden Alınır? Woo Network ’ün projesi ve geleceği hakkında bilgiler Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Kripto fiyatları Uzman Yorumları

Kripto fiyatları analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Kripto Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Kripto Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Kripto Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Kripto için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Kripto için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Kripto uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Kripto durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Kripto geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com