Çarşamba, Nisan 10, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

BTC Bitcoin neden düşüyor? Kripto paralar ne zaman yükselecek?

SpaceX’in kurucu Elon Musk’un Twitter üzerinden yaptığı açıklama birçok kripto para kullanıcısını endişeye düşürdü. Ekonomi piyasasını yakından takip eden yatırımcılar Doge, Bitcoin, Ethereum ne zaman yükseleceğini araştırmaya başladı.

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2024

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

BİTCOİNLERİN DÜŞMESİNE NEDEN OLAN İKİ TEZ

Öte yandan Bitcoinlerin düşüş sebebi olarak iki yeni tez öne sürüldü. Bunlardan biri borsalara yüklü Bitcoin girişleri ve Çin’in yasak koyduğu iddiası.

Geçtiğimiz gün Reuters’un haberinde yer ala bilgiye göre, Çin’in finans ve ödeme kuruluşlarının kripto parayla ilgili iş yapmasını yasakladığını yazdı. Bu haberin yayılması ile Bitcoin’lerin düşüşüne neden olduğu düşünüldü. Aynı zamanda son veriler, 1.1 milyon adresteki tüm coin’lerin satıldığını gösteriyor. Bu kapsamda borsalara çok sayıda bitccoin girişleri de paniğe neden olurken, yaşanan düşüşe sebep olduğu düşünülüyor.

İlgini Çekebilir  Bitcoin BTC yeniden 40,000 doların üzerinde

Ekonomi piyasasında yaşanan son düşüşler Bitcoinleri etkilerken, Doge, Bitcoin, Ethereum’un ne zaman yükselişe geçeceği araştırılıyor. Kripto piyasasında yaşanan düşüşten etkilenen en çok etkilenen Ethereum ise, 19 Mayıs itibariyle yüzde 15 bir daralmayla şu an için 3 bin doların altında bulunuyor. Bitcoin, bugün itibarıyla %13,12 azalışla $39.524,26 seviyesinde bulunuyor. Dogecoin, bugün itibarıyla %17,18 azalışa geçti.

KRİPTO PARALAR NE ZAMAN YÜKSELECEK?

Çin Başkan Yardımcısı Liu He, “Bitcoin madenciliği konusunda sert tedbirler alacağız. Enflasyonun önüne geçmek için istikrarlı yuan politikasını devam ettirmek istiyoruz” dedi.

Gelen bu açıklamanın ardından Bitcoin, hızla düştü. Bitcoin’le beraber kripto paralar da geniş çapta etkilendi. Ether, yüzde 15’in üzerinde geri çekilmeyle 2 bin 400 doların altına indi. En büyük ilk 10 içinde ICP ve DOT gibi bazı kripto para birimleri de yüzde 20’ye yakın düşüş yaşadı.

Bitcoin ve kripto paralar son günlerde birbiri ardına ortaya çıkan gelişmelerle sarsıldı. Önce Elon Musk, Bitcoin’i eleştirip Tesla’nın Bitcoin ile araç satışını askıya aldığını duyurdu, ardından Çin’de finans ve ödeme kuruluşlarının kripto para ile iş yapmasının yasaklandığı haberi piyasaya etki etti.

 

Diğer yandan ise kripto para piyasalarında yaşanan bu ani düşüşlerin ne zaman yükseleceği net olarak bilinmiyor.


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

İlgini Çekebilir  Doge Coin Yorum 2024 Dogecoin (DOGE) Nedir? Güncel Dogecoin Yorum ve Grafik

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Kripto Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Kripto Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Kripto Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Kripto için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Kripto için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Kripto uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Kripto durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Kripto geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com