Çarşamba, Nisan 17, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Altcoin

SKL Coin Yorum ve Grafik 2024 SKL Coin Nedir?

SKALE Network bugünkü fiyatı ₺6,38 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺5.570.771.614 TRY. SKALE Network son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #125, piyasa değeri ₺4.215.331.205 TRY. Dolaşımdaki arz 660.416.667 SKL coin ve maksimum seviyede. 7.000.000.000 SKL coin.

SKL Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. SKL Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. SKL Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. SKL Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. SKL Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

SKL Coin Yorum 2024

SKL Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen SKL Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

SKL COİN NEDİR?

SKL, SKALE Network’ün ERC-777 yerel yardımcı program tokenı olup aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

Ağ Güvenliği ve Stake etme: SKL token sahipleri, blokları doğrulayarak, akıllı sözleşmeleri yürüterek ve ağı güvenli hale getirerek SKALE Ağı işlevini yapan nodeları çalıştıran doğrulayıcılara SKL tokenlerini aktarabilir ve devredebilir.

Ödemeler: geliştiriciler, SKL tokenlarını kullanarak elastik blok zincirlerine (S-zincirleri) abonelik erişimi satın alabilirler.

Yönetim: SKALE ağının tüm ekonomik parametrelerini kontrol eden zincir üzerinde oylama için SKL tokenları kullanılacaktır.

SKALE Network, geliştiricilerin Ethereum uygulamalarını yüksek performans ve düşük maliyetlerle çalıştırmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Proje ayrıca, her uygulamaya, merkeziyetsizlikten veya güvenlikten ödün vermeden Ethereum Mainnet’e sorunsuz bir şekilde bağlanabilen kendi blok zincirini veren uygulamaya özel blok zincirleri de sağlıyor.

İlgini Çekebilir  BitTorrent coin yorum: BitTorrent (BTT) neden düşüyor? BitTorrent ne zaman yükselir?

SKALE, geliştiricilere yüksek düzeyde yapılandırılabilir, tamamen merkezi olmayan zincirleri kolayca sağlama yeteneği sağlayan açık kaynaklı bir esnek blok zinciri ağıdır.

Ethereum ile bağlanan ve Ethereum Ağına derinlemesine entegre olan bir güvenlik ve yürütme katmanı görevi görür. Ağ, tümü Ethereum genel ana ağına bağlı ve tüm Ethereum ekosistemiyle tamamen uyumlu binlerce bağımsız blok zinciri (elastik yan zincir) dosya depolama zincirini ve diğer alt zincir türlerini desteklemek için doğrusal olarak büyüyor.

SKALE, ağda doğrulayıcı olarak çalışma, temsilci olarak pay alma veya kaynaklarının bir payına erişim hakkını temsil eden karma bir kullanım tokenı olan SKL tokenını kullanır. SKALE zincirleri, saniyenin altında blok süreleri uygulayabilir, her zincirde 2.000 tps’den fazla çalıştırabilir ve merkezi olmayan depolamaya ek olarak tam durumlu akıllı sözleşmeler ve EVM’de makine öğrenimi çalıştırabilir.

SKL, diğer ana kripto para birimlerinin aksine bir dizi kripto borsasında listelenmiştir, doğrudan fiat parayla satın alınamaz. Bununla birlikte, önce herhangi bir büyük borsadan Bitcoin, ETH, USDT satın alarak bu kripto parayı kolayca satın alabilir ve ardından bu parayı işlemeyi teklif eden borsaya aktarabilirsiniz.


SKL Coin Analiz

SKL Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde SKL Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. SKL Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

SKL Coin Yorum

SKL Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. SKL Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. SKL Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

SKL Coin Uzman Yorumları

SKL Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

SKL Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

SKL Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

SKL Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

SKL Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

SKL Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

SKL Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

SKL Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

SKL Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com