Salı, Nisan 16, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

ABD’de kripto odaklı bankaya FTX soruşturması Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

ABD’de ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. ABD’de yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. ABD’de forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. ABD’de grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. ABD’de fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

ABD’de Yorum 2024

ABD’de Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen ABD’de yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Washington’daki federal savcılar, çoğunlukla kripto para birimi işlemleriyle ilgilenen bir Kaliforniya bankası Silvergate Capital Corp’u ve iflas etmiş kripto borsası FTX ve Alameda Research ile olan anlaşmalarını soruşturuyor.

Kaynak, Adalet Bakanlığı’nın dolandırıcılık bölümündeki savcıların kripto odaklı bankanın anlaşmalarına ilişkin cezai soruşturmaya dahil olduğunu bildirdi.

FTX’in çöküşünün ardından Silvergate incelemesi artıyor. Bu haftanın başlarında, ABD’li senatörlerden oluşan iki partili bir grup, Silvergate’e risk yönetimi uygulamalarının ve FTX ile olan anlaşmalarının ayrıntılarını isteyen bir mektup gönderdi.

Adli soruşturmayı ilk olarak duyuran Bloomberg News, kaynaklara dayandırdığı haberinde, Silvergate’in herhangi bir suçla itham edilmediğini ve başlangıç aşamasında olan soruşturmanın herhangi bir suçlama yapılmadan sona erebileceğini bildirdi.

1718059.jpg?v=1675404019FTX CEO’su Sam Bankman-Fried için iletişim yasağı talebi

İlgini Çekebilir  BTC Bitcoin ve kripto paralarda bu hafta takip edilecek önemli gelişmeler Yorum 2024 Coin Grafik

 

1717604.jpg?v=1675404019Ünlü yatırımcıdan FTX itirafı: 9,6 milyon dolar kaybettim

 

1716478.jpg?v=1675404019FTX’in kurucusu Bankman-Fried’ın mal varlığına el konuldu

 

1715831.jpg?v=1675404019FTX hacklendi, 415 milyon dolarlık kripto varlık çalındı

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


ABD’de Analiz

ABD’de Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde ABD’de hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. ABD’de grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

ABD’de Yorum

ABD’de yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. ABD’de grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. ABD’de yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

ABD’de Uzman Yorumları

ABD’de analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com