Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

BTC Bitcoin Yorum – Rusya Maliye Bakanlığı ’ndan kripto para açıklaması: Motivasyon arttı Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

BTC Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. BTC Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. BTC Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. BTC Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

BTC Bitcoin Yorum 2024

BTC Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen BTC Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Rusya Maliye Bakanlığı yetkilisi Ivan Chebeskov

, yaptırımların Rusya ’nın kripto para piyasası için kendi altyapısını oluşturma motivasyonunu artırdığını söyledi. Bakanlığın maliye politikası müdürü olan Chebeskov, Uluslararası Bankacılık Günü konferansında yaptığı konuşmada, yurt dışındaki platformlarda kripto paralara yatırım yapan Rusların paralarını çekmelerinin ve itibari paraya dönüştürmelerinin çok zor hale geldiğine dikkat çekti.

“Rus vatandaşlığı yabancı regülatörler arasında endişe yaratıyor. Paralar bloke ediliyor, yeni hesapların açılmasına müsade edilmiyor.” diyen bakanlık yetkilisi, sözlerinin devamında “Bu nedenle Rusya ’nın dijital paralar için kendi altyapısını oluşturma motivasyonu elbette daha da artıyor.” şeklinde konuştu.

İlgini Çekebilir  Bitcoin, rekor seviyeye yaklaştı

Şu anda Rus vatandaşları için Rusya ’da ve ülke dışında kripto paraları itibari paraya dönüştürmenin paraların bloke edilmesi riskini getirdiği belirtiliyor. Maliye Bakanlığı ’na göre ise artan sayıda yatırımcı, coin ’lerini Rusya ’ya transfer etme konusunda istekli.

Son dönemde Rusya ’da kripto paralar tartışma konusu oldu. Merkez Bankası, ülkenin finansal sistemi için bir tehdit olduğunu öne sürerek kripto paraların yasaklanmasını istedi. Buna karşın Maliye Bakanlığı ise düzenlenmesi, vergilendirilmesi ve yasaklanmaması gerektiğini savundu. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ’in de kripto paraların düzenlenmesinden yana olduğu biliniyor.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


BTC Bitcoin Analiz

BTC Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde BTC Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. BTC Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

BTC Bitcoin Yorum

BTC Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. BTC Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. BTC Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

BTC Bitcoin Uzman Yorumları

BTC Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Bitcoin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Bitcoin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Bitcoin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Bitcoin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Bitcoin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Bitcoin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Bitcoin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Bitcoin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com