Perşembe, Nisan 18, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Shiba Coin (SHIB INU) nedir? Shiba Coin kaç TL, Shiba Coin ne kadar? Shiba Coin geleceği! Shiba Coin yorum ve grafik!

Shiba Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Shiba Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Shiba Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Shiba Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Shiba Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Shiba Coin Yorum 2024

Shiba Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Shiba Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kripto para piyasası son günlerde hareketli günler geçiriyor. Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Cardano ve Tether gibi kripta para piyasasının değerli coinlerinin ardından özellikle son günlerde gündeme gelen Shiba Coin merak konusu oldu. Kripto para piyasasında Dogecoin katili olarak gösterilen Shiba Coin’in yükselişi kripto para piyasası hareketlendirdi. Shiba Coin (SHIB INU), anlık olarak $ 0,00005432 değerinden fiyatlanıyor. Peki, Shiba Coin (SHIB INU) nedir? Shiba Coin yorum ve grafik! Shiba Coin kaç TL, Shiba Coin ne kadar? Shiba Coin geleceği! İşte detaylar…

SHİBA COİN (SHIB INU) NE KADAR?

1 Shiba Coin (Shib Inu) kaç dolar?

Shiba Coin (SHİB INU)anlık olarak $ 0,00005432 değerindedir. (11.35)

1 Shiba Coin (Shib Inu)kaç TL?

Shiba Coin (SHİB INU) anlık olarak ₺0.0005188 değerindedir. (11.35)

Shiba Coin değerleri nelerdir?

Piyasa Değeri: ₺205,503,961,797 ( +30.33% )

Tamamen Seyreltilmiş Piyasa Değeri: ₺492,436,154,367 ( +30.33% )

İlgini Çekebilir  Bitcoin’de hedef 150 bin dolar

Hacim: ₺175,213,037,163 ( +191.11% )

Dolaşan Arz: 394,796.00B SHIB

SHİBA COİN (SHIB INU) YÜKSELİYOR MU, DÜŞÜYOR MU?

Shiba Coin (SHİB INU) anlık olarak $ 0,00005432 değerindedir. (11.35)

Shiba Coin (SHİB INU) değeri son 24 saatte 28,92% yükselmiştir.

Shiba Coin (SHİB INU) son 7 günde 86,87% değer kazanmıştır.

SHIBA INU (SHIB) NEDİR?

Shiba Inu (kodu: SHIB), aynı zamanda Shiba Token olarak da bilinir, Ağustos 2020’de “Ryoshi” olarak bilinen anonim bir kişi tarafından oluşturulan merkezi olmayan bir kripto para birimidir. “DOGE Killer”, olarak adlandırılan krito para, Dogecoin’den sonra piyasaya sürülmüştür ve Mayıs 2021 itibarıyla 6 milyar doların üzerinde piyasa değerine sahiptir. Fiyatı oldukça düşüktür, bu sayede kullanıcıların “milyarlarca hatta trilyonlarca tane satın almasına” olanak tanımaktadır, şu anda yaklaşık 400 trilyon Shiba Token dolaşımdadır.

İsmi, logosunda bulunan köpek türü Shiba Inu’dan gelmektedir ve Dogecoin’den esinlenerek geliştirilmiştir ancak Dogecoin’den daha başarılı olma hedefi doğrultusunda DOGE Killer (Doge Katili) sloganıyla yoluna devam etmiştir.

Shiba Inu, Ağustos 2020’de “Ryoshi” olarak bilinen anonim bir kurucu tarafından başka bir kripto para birimi olan Dogecoin’den esinlenmiş olarak oluşturulmuştur. O zamanki token fiyatı, 20 Nisan 2021’de 0,000002 ABD Dolarına ulaşana kadar önemsizdi. 9 Mayıs 2021’de, fiyat 0,000009 ABD dolarının üzerine çıkarak 10 Mayıs 2021’de 0,0000388 ABD dolarında zirve yaptı.

Shiba Token; Kucoin, CoinBene, Probit Global, CoinDCX, WazirX, Binance, Crypto.com, Huobi, gate.io ve OKEx borsalarında listelenmektedir.

“DOGE Killer” olarak adlandırılan krito para, Dogecoin’den sonra piyasaya sürülmüştür ve Haziran 2021 itibarıyla 28 milyar doların üzerinde piyasa değerine sahiptir.

SHIBA INU web sitesine göre, SHIB “DOGECOIN KILLER”dır ve merkezi olmayan bir borsa olan kendi ShibaSwap’larında listelenecektir.

SHIBA INU’NUN KURUCULARI KİMLERDİR?

Ağustos 2020’de “Ryoshi” olarak bilinen anonim bir kişi tarafından oluşturulan merkezi olmayan bir kripto para birimidir.

İlgini Çekebilir  Enjin Coin Yorum 2024 ENJ Coin nedir? Güncel Enjin Coin Yorum ve Grafik

SHIBA INU WoofPaper’ın, ekiplerinin SHIB’yi yaratmasının üç nedeni vardır:

“Sıfırdan başladık, sıfırla.”

“Shib’in arkasındaki parlak beyinler daha önce hiç işbirliği yapmamıştı.”

“Shiba Inu Köpeklerini seviyoruz.”

SHİBA COİN (SHIB INU) 1 GÜNLÜK GRAFİĞİ!

Shiba Coin (SHIB INU) nedir? Shiba Coin yorum ve grafik! Shiba Coin kaç TL, Shiba Coin ne kadar? Shiba Coin geleceği!Görsel: investing.com

SHİBA COİN (SHIB INU) 1 HAFTALIK GRAFİĞİ!

Shiba Coin (SHIB INU) nedir? Shiba Coin yorum ve grafik! Shiba Coin kaç TL, Shiba Coin ne kadar? Shiba Coin geleceği!Görsel: investing.com

SHİBA COİN (SHIB INU) 1 AYLIK GRAFİĞİ!

Shiba Coin (SHIB INU) nedir? Shiba Coin yorum ve grafik! Shiba Coin kaç TL, Shiba Coin ne kadar? Shiba Coin geleceği!Görsel: investing.com

SHİBA COİN (SHIB INU) 6 AYLIK GRAFİĞİ!

Shiba Coin (SHIB INU) nedir? Shiba Coin yorum ve grafik! Shiba Coin kaç TL, Shiba Coin ne kadar? Shiba Coin geleceği!Görsel: investing.com

SHİBA COİN (SHIB INU) 1 YILLIK GRAFİĞİ!

Shiba Coin (SHIB INU) nedir? Shiba Coin yorum ve grafik! Shiba Coin kaç TL, Shiba Coin ne kadar? Shiba Coin geleceği!Görsel: investing.com

 

SHIBA INU’YU BENZERSİZ YAPAN NEDİR?

SHIBA INU web sitesi, dünyanın her yerinden köpeklerden ilham alan sanatçıları, SHIBA INU topluluklarını NFT pazarına getirirken “sanatsal Shiba hareketini” teşvik etmeye davet ediyor.

SHIBA INU, Shiba Inu Kurtarma Derneği ile gerçek, canlı Shiba Inu köpeklerini kurtarmak için bağış toplamak amacıyla Amazon Smile’ı kullanarak bir kampanya da oluşturdu.

DOLAŞIMDA KAÇ SHIBA INU (SHIB) COIN VAR?

SHIBA INU web sitesi , Uniswap’ta toplam token arzının %50’sini kilitlediklerini ve “anahtarları çöpe attıklarını” belirtiyor. Kalan %50 ise “Vitalik Buterin’e yakıldı”.

SHIBA INU web sitesinde açıklanan birkaç başka token var – “serbest bırakılan ve yeniden temellendirilmeyecek” LEASH, BONE, “Dogecoin Killer” ( Mayıs 2021 itibariyle henüz mevcut değildir).

WoofPaper, SHIB’yi BONES veya ShibaSwap için KAZMAK ve hatta jetonlarınızı BURY için kullanacağınızı not eder. “Eğitmenler” Shibas’larına jetonları SWAP yapmayı da öğretebilir – tüm bu eylemler, SHIBARMY’nin BONES için GEMLEME veya KAZMA seçeneğine sahip olduğu Köpek Havuzlarına konulan “Geri Dönüşler” yaratır.

İlgini Çekebilir  XEM Coin yorum ve grafiği - XEM Coin nedir?

Mayıs 2021’in başında, Shiba Inu gibi doge tokenleri yüz milyonlarca dolarlık işlem hacmi gördü .

13 Mayıs’ta Vitalik Buterin (geliştiriciler tarafından token arzının yarısı verildi) , bu tokenlerin büyük bir kısmını Hindistan’a COVID yardımı ile yardım eden bir fona bağışladığını duyurdu . SHIBA geliştiricileri, Buterin’in tokenlerini satmasını beklemiyorlardı, bu nedenle yardım fonu (18 Mayıs itibariyle), SHIB pazarındaki piyasa şoklarını önlemeden parayı yardımda kullanmak için jetonların nasıl satılacağını yönlendirmek zorunda kalacak. Buterin’in duyurusu üzerine SHIB %44 düştü.

SHIBA INU AĞI NASIL GÜVENLİDİR?

22 sayfalık SHIB’nin WoofPaper’ına göre, SHIB , şu anda hisse kanıtına geçiş yapan bir iş kanıtı blok zinciri olan Ethereum’a dayanmaktadır .

SHIBA INU’YU (SHIB) NEREDEN SATIN ALABİLİRSİNİZ?

SHIB, diğer borsaların yanı sıra Huobi, Binance, Gate.io, Uniswap ve OKEx’te listelenmiştir.

SHIBA INU ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, OKEx, Huobi Global, FTX, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

SPK’nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı;

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir”


Shiba Coin Analiz

Shiba Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Shiba Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Shiba Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Shiba Coin Yorum

Shiba Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Shiba Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Shiba Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Shiba Coin Uzman Yorumları

Shiba Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Shiba Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Shiba Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Shiba Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Shiba Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Shiba Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Shiba Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Shiba Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Shiba Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com