Çarşamba, Nisan 10, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin’i hem kötülüyor hem de biriktiriyor

ABD’li milyar dolarlık yatırım şirketi BlackRock’ın başkanı, “muhtemelen” Bitcoin’in (BTC) hiçbir değeri olmadığını düşünüyor.

CNBC ile yaptığı röportajda Larry Fink, JPMorgan CEO’su Jamie Dimon ile Bitcoin’in gerçek değerinin olmadığı konusunda hemfikir göründü.

Fink: Bitcoin’in 80.000 dolar mı, yoksa sıfır mı olacağını söyleyemem

Yıllar boyunca Bitcoin’e yaptığı göndermelerle tanınan Fink, en büyük kripto para biriminin destekçisi olmadığını iddia etse de, ekosisteme yatırım yapanları destekliyor.

Verdiği demeçte, “Bitcoin öğrencisi değilim ve bu yüzden size nereye gideceğini, 80.000 dolar mı, yoksa sıfır mı olacağını söyleyemem” dedi ve ekledi:

Fink, Dimon’ın Bitcoin konusundaki şüpheciliğine destek vererek Bitcoin’in sınırlı arzı olduğuna inanmadığına dair beyanatta bulundu.

Kodda yazılanların sorgulanmaya başlayabileceğini ve 12 yıldan fazla süredir değişmeyen konsensüs tarafından artık kutsal hale getirilmiş olabileceğini öne sürdüler.

Fink, “Sokaktaki insanlarla kripto para konusunda çok fazla sohbetim oluyor” dedi ve devam etti: 

Bitcoin, 2020 yılındaki blok ödül yarılanması (halving) işlemi sonrası neredeyse yüzde 600 değerlendi ve 2021 boyunca makro varlıklardan daha iyi performans sergiledi.

Bitcoin, eleştirmenleri şaşırtmaya devam ediyor

Bitcoin, beş ayın en yüksek seviyesinden düşüşe geçtiğinde analistler bu süreci, 64.500 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyelerinin yeniden test edilmesinden önceki son geri çekilme olarak yorumladı.

İleriye dönük tahminler, yalnızca altı basamak değil, önümüzdeki aylarda 300.000 dolara kadar yükseliş görüşlerini de destekliyor.

Veriler, 2021 yılının 2017’nin boğa koşusu özelliklerini tekrarladığını ve yalnızca üst aşamanın tamamlanmasını beklediğini gösteriyor.

İlgini Çekebilir  60 binde tutunan Bitcoin'de göstergeler ne diyor?

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com