Çarşamba, Nisan 17, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin fiyatı 51 bin doları geçti!

Bitcoin’i (BTC)  50 bin doların üzerine taşıyan yükseliş ivmesi, bugün de sürdü ve BTC, 51.900 dolara kadar yükseldi.

Bitcoin boğaları, kısa süreli konsolidasyonun ardından kontrolü yeniden ele geçirdi. Çoğu analist, şimdi ide Bitcoin’in 50 bin dolar desteğine tutunup tutunamayacağını yakından izliyor.

Bitcoin, 29 Eylül’de 40.885 doları gördükten sonra yüzde 26,8 değer kazandı ve yıl sonunda 100 bin doların geçilebileceğine dair umutları yeşertti.

ExoAlpha Yönetici Ortağı ve Baş Yatırım Sorumlusu David Lifchitz, BTC fiyatında 1 Ekim’de görülen yüzde 10 artışın, “son derece likit olmayan bir piyasa ortamından fayda sağlamak isteyen büyük bir oyuncu haricinde başka bir faktörden tetiklenemeyecek” bir kısa pozisyon sıkışması olduğunu söylemişti.

Lifchitz, teknik göstergelerin tümünün yükselişe işaret etmesine rağmen kripto para için işlerin henüz düzelmediğini ve teknik göstergelerin 1 Ekim’deki ani yükseliş nedeniyle yanlış sinyal verdiğini düşünüyordu.

Lifchitz, şöyle belirtti:

 
Uzun vadeli hedef 320 bin dolar

Anonim kripto yatırımcısı Pentoshi, son gönderisinde BTC’nin uzun vadeli grafiğini paylaştı ve kripto parayı gelecekte neler bekleyebileceğine dair makro bir bakış açısı sundu.


Grafiğe göre BTC fiyatı, 2024’de bir noktada 323.216 doalra kadar yükselebilir.

Kripto para piyasasının toplam değeri 2,229 trilyon dolar, Bitcoin’in piyasa hakimiyeti ise yüzde 43,5 olarak ölçüldü.

 

 

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com