Yorumlar

 • Ünlü Türk Analist Bitcoin de Yükseliş için Şartı Açıkladı.
  true
  Twitter da 70 bin in üzerinde takipçisi olan ve bütün ekonomi camiası tarafından beğeni ile takip edilen @Ekonomikocu Bitcoin ile ilgili son analizini yayınladı. Ünlü Türk Analist ve Trader Ekonomikoçu Twitter da yaptığı analizler ile pek çok trader tarafından dikkatle takip ediliyor. ÖZellikle yurtdışı ve Amerika piyasalarında işlem yaptığı bilinen… Read more »
 • Analistler Bitcoin Fiyatındaki Düşüşün Sebebinin Virüs Değil, PlusToken Dolandırıcıları Olduğunu Düşünüyor
  true
  Analistler, 8 bin desteğini kaybeden Bitcoin’in PlusToken dolandırıcılığına ilişkin büyük bir satışın ardından çakıldığını ileri sürüyor. Analistler, 8 bin desteğini kaybeden Bitcoin’in (BTC) PlusToken dolandırıcılığına ilişkin büyük bir satışın ardından çakıldığını ileri sürüyor. Blockchain verilerini baz alan çeşitli yorumculara göre, 2,9 milyar dolarlık dolandırıcılığın düzenleyicileri tekrar Bitcoin satışı yapıyor. Satış ihtimali yüksek PlusToken… Read more »
 • Binance Yeni 15 Para Birimini Ödeme Sistemine Ekledi
  true
  Binance, yerel pazarlara ait 15 fiat para birimi için ödeme desteği ekledi. Malta merkezli kripto para borsası Cuma günü yaptığı açıklamada, kullanıcıların İsrail fiat ödeme işlemcisi Simplex ile entegrasyonu sayesinde artık daha uzun bir desteklenen fiat para birimleri listesiyle kripto para birimleri satın alabileceğini duyurdu. Yeni entegrasyon, İsviçre frangı, Kore… Read more »
 • Bitcoin Günlük grafikteki Golden Cross ile Güç bulabilir
  true
  Bitcoin’in kısa vadeli ve uzun vadeli günlük hareketli ortalamalarının yakındaçakışması bekleniyor ve yaklaşık 10 aydır görülmeyen bir yükseliş paterni olan günlük golden cross potansiyelini oluşturuyor. 14 günlük göreceli güç endeksi, aşırı alım koşullarına yakın olarak kaydediliyor, bu da kısa süreli bir geri çekilme görülebilecek olası bir alıcı tükenme işareti. Haftalık… Read more »
 • Bitcoin de Yeni Hedef 24 Bin
  true
  14 bin seviyesinden geri dönüş yaşayan ve uzun zamandır düşüş trendinde olan bitcoin Flama tamamlama arifesinde görünüyor. var tradingview_embed_options = {}; tradingview_embed_options.width = '640'; tradingview_embed_options.height = '400'; tradingview_embed_options.chart = 'JL2F0GFg'; new TradingView.chart(tradingview_embed_options); 24 bin hedefli Flama tamamlanıyor. by bitcoinyorum on TradingView.com Read more »
 • Brexit Bitcoin i Uçuracak
  Bazı analistler, Brexit’in Bitcoin (BTC) fiyatını benzeri görülmemiş bir yükselişe iteceğine ve 2019’da rekor kıracağına inanıyor. Blockchain firması CommerceBlock CEO’su Nicholas Gregory, 9 Ağustos’ta Independent’in bildirdiği gibi, Bitcoin’in dünya ekonomisindeki yerini temelden değiştirebileceğini tahmin ediyor. Brexit zaten piyasadaki kargaşaya neden oldu Anlaşmasız bir Brexit’in beklentisi, sterlin’in diğer ana para birimleri… Read more »
 • Bitcoin Dominance Yükselişi ile 12 Bin Doları Kırdı
  true
  Bitcoin (BTC) fiyatı, birkaç gün süren yoğun yukarı yönlü fiyat hareketinin ardından son hamlede 12.000 $ ı aştı. Coin360’tan gelen veriler BTC / USD’nin 6 Ağustos’ta 12,142 $ ‘ı aştığını ve haftalık kazancını% 25’in üzerine çıkardığını gösterdi. Parite şu an 11 Temmuz’dan bu yana en yüksek seviyede işlem görüyor ve… Read more »
 • Bitcoin Rallisi Gerçek Yürüyüşüne Başlamış Olabilir.
  true
  Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin’in 2019 rallisinin bugünkü çalkantılı makroekonomik ve jeopolitik manzaraları göz önüne alındığında “gerçek yürüyüşe” sahip olabileceğini söylüyor. 5 Ağustos’ta yayınlanan bir tweette Novgoratz şunları belirtti: “7.0 üzerinden yuan, bir FX savaşı, HKG’de istikrarsızlık ve sermaye uçuşunun başlangıcıyla birlikte, $ Btc rallisi gerçek yürüyüşe sahip olabilir.”… Read more »
 • Bitcoin Türk Lirası Bazında Tüm Zararları Kapattı
  true
  Türkiye’nin en iyi Bitcoin yorumcusu olarak gösterilen Selcoin daha önce dikkat çektiği TL bazlı Bitcoin yatırımının çok riskli olmadığının tekrar altını çizdi. Bitcoin son yükselişi ile 13 bin dolar seviyesine dayandı. Türk lirası bazından 75 bin TL ye denk gelen bu seviye tarihte görülen en üst seviye civarında. Ünlü analist… Read more »
 • Bitcoin Yorum Analiz 11 Haziran
  true
  Ortak bir tebliğde, G20 maliye bakanları ve merkez bankası yöneticileri “kripto varlıklarının temelini de içeren teknolojik yeniliklerin finansal sisteme ve daha geniş ekonomiye önemli faydalar sağlayabileceğini” söyledi. Bu açıklama, merkez bankalarının Kriptoya ısındığını gösteriyor. Bununla birlikte, düzenleyici makamları “tüketici ve yatırımcıların korunması, kara para aklama ve terörizmin finanse edilmesine ilişkin”… Read more »

Bitcoin Grafik Yorum

Altcoin Sinyal Bulucu

Piyasalar

Kriptopara Piyasası veri sağlayıcı TradingView