Yorumlar

 • Bitcoin de Yeni Hedef 24 Bin
  true
  14 bin seviyesinden geri dönüş yaşayan ve uzun zamandır düşüş trendinde olan bitcoin Flama tamamlama arifesinde görünüyor. var tradingview_embed_options = {}; tradingview_embed_options.width = '640'; tradingview_embed_options.height = '400'; tradingview_embed_options.chart = 'JL2F0GFg'; new TradingView.chart(tradingview_embed_options); 24 bin hedefli Flama tamamlanıyor. by bitcoinyorum on TradingView.com Read more »
 • Brexit Bitcoin i Uçuracak
  Bazı analistler, Brexit’in Bitcoin (BTC) fiyatını benzeri görülmemiş bir yükselişe iteceğine ve 2019’da rekor kıracağına inanıyor. Blockchain firması CommerceBlock CEO’su Nicholas Gregory, 9 Ağustos’ta Independent’in bildirdiği gibi, Bitcoin’in dünya ekonomisindeki yerini temelden değiştirebileceğini tahmin ediyor. Brexit zaten piyasadaki kargaşaya neden oldu Anlaşmasız bir Brexit’in beklentisi, sterlin’in diğer ana para birimleri… Read more »
 • Bitcoin Dominance Yükselişi ile 12 Bin Doları Kırdı
  true
  Bitcoin (BTC) fiyatı, birkaç gün süren yoğun yukarı yönlü fiyat hareketinin ardından son hamlede 12.000 $ ı aştı. Coin360’tan gelen veriler BTC / USD’nin 6 Ağustos’ta 12,142 $ ‘ı aştığını ve haftalık kazancını% 25’in üzerine çıkardığını gösterdi. Parite şu an 11 Temmuz’dan bu yana en yüksek seviyede işlem görüyor ve… Read more »
 • Bitcoin Rallisi Gerçek Yürüyüşüne Başlamış Olabilir.
  true
  Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin’in 2019 rallisinin bugünkü çalkantılı makroekonomik ve jeopolitik manzaraları göz önüne alındığında “gerçek yürüyüşe” sahip olabileceğini söylüyor. 5 Ağustos’ta yayınlanan bir tweette Novgoratz şunları belirtti: “7.0 üzerinden yuan, bir FX savaşı, HKG’de istikrarsızlık ve sermaye uçuşunun başlangıcıyla birlikte, $ Btc rallisi gerçek yürüyüşe sahip olabilir.”… Read more »
 • Bitcoin Türk Lirası Bazında Tüm Zararları Kapattı
  true
  Türkiye’nin en iyi Bitcoin yorumcusu olarak gösterilen Selcoin daha önce dikkat çektiği TL bazlı Bitcoin yatırımının çok riskli olmadığının tekrar altını çizdi. Bitcoin son yükselişi ile 13 bin dolar seviyesine dayandı. Türk lirası bazından 75 bin TL ye denk gelen bu seviye tarihte görülen en üst seviye civarında. Ünlü analist… Read more »
 • Bitcoin Yorum Analiz 11 Haziran
  true
  Ortak bir tebliğde, G20 maliye bakanları ve merkez bankası yöneticileri “kripto varlıklarının temelini de içeren teknolojik yeniliklerin finansal sisteme ve daha geniş ekonomiye önemli faydalar sağlayabileceğini” söyledi. Bu açıklama, merkez bankalarının Kriptoya ısındığını gösteriyor. Bununla birlikte, düzenleyici makamları “tüketici ve yatırımcıların korunması, kara para aklama ve terörizmin finanse edilmesine ilişkin”… Read more »
 • Bitcoin, Ana Altkoinler ve ABD Menkul Kıymetler Borsası Hafif Artış Gösteriyor
  true
  31 Mayıs Cuma – ilk 20 kripto para biriminin çoğu, gün itibariyle günlük ılımlı zararlar oluşturdu; zira bitcoin (BTC) hala 8.300 $ seviyesinin üzerinde kaldı. CoinMarketCap’e göre, Bitcoin bir önceki aya göre% 5 düşerek baskı anında 8.320 dolardan işlem görüyor. Haftalık grafiğe bakıldığında, madeni para % 3.7’nin üzerinde. Cointelegraph’ın bugün… Read more »
 • Bitcoin Yorum Analiz 25 Mayıs
  true
  Cryptocurrency fon yöneticisi Brian Kelly, Bitcoin’in 2020 hedefli ralli de önümüzdeki birkaç ay içinde daha fazla toparlanmasını bekliyor. Bitcoin’de yatırımcıların mevcut seviyelerde alım yapmalarını ve portföylerinin% 1 ila% 5’ini tutmalarını önermektedir. Benzer şekilde, Morgan Creek CEO’su Mark Yusko Bitcoin yatırımlarının önümüzdeki 10 yıl boyunca S&P 500 yatırım fonundan daha iyi… Read more »
 • Selcoin: Bitcoin de Yeni Hedef 10000 Dolar Bandı
  true
  Bitcoin Dominansı üzerinden yaptığı yorumda kırdığı direnci test eden değerin tekrar yükselişe geçebileceğini belirtti. Bu yükseliş sonucu bitcoin’in 10000 bandına gidebileceğine işaret etti. Bitcoin Dominansının 62-65 civarına çıkıp 54 cıvarına düşüşünü yazmıştım hatırlarsanız. 54 civarına düşüş düşüncemin gerekçesi bu pullback Kırdığı direnci test etmesi.. Bu test sonucu bitcoin 10K bandına… Read more »
 • Bitcoin Yorum Analiz 06 Mayıs
  true
  Finansal danışmanlık firması DeVere Group tarafından yapılan bir anket, dünya genelinde büyük yatırımcıların % 68’inin 2022 sonuna kadar kripto para birimine yatırım yapabileceğini gösteriyor. Kripto para birimine yatırım yapmanın en önemli nedenlerinden biri sınırsız nitelikte olması. BTC / USD Bitcoin (BTC) fiyatları son yedi gün içinde keskin bir şekilde arttı.… Read more »

Bitcoin Grafik Yorum

Altcoin Sinyal Bulucu

Piyasalar

Kriptopara Piyasası veri sağlayıcı TradingView