Yorumlar

 • İDDİA: Madencilik Gelirinin Düşmesi Boğa Piyasasının Başlangıcını Temsil Ediyor
  true
  Makro göstergeler, Bitcoin’in yeni bir yükseliş trendinin eşiğinde olduğuna işaret ediyor. Bitcoin (BTC) madencilerinin geliri, bu yıl ikinci kez 2019 başlarındaki seviyeye düştü. Gelir dibi her gördüğünde, Bitcoin için bir yükseliş trendi başladı. Bitcoin madencilerinin günlük geliri, 7 milyon dolar civarını en son 13 Mart 2020’de gördü. Bitcoin fiyatı, aynı… Read more »
 • Ünlü Yazar Uyardı: “Bitcoin Satın Alın, Sizi O Kurtaracak”
  true
  Ünlü yazar, yatırımcılara mali kriz sırasında kurtuluş için Bitcoin’e yönelmelerini tavsiye etti. İş adamı Robert Kiyosaki, mevcut mali kriz sırasında Bitcoin’e yönelmeyi tavsiye eden ünlü figürlerin arasına katıldı. Kiyosaki’nin diğerlerinden farkı ise, bunu bir ölüm kalım meselesi olarak yansıtması. “Zengin Baba Yoksul Baba” adlı çok satan kitabın yazarı Kiyosaki, 19 Mayıs tarihli gönderisinde Fed’in… Read more »
 • Ekonomikoçu’nun Bitcoin Haftalık Grafiğinde Direnç Zorlanıyor
  true
  Twitter da 70 bin in üzerinde takipçisi olan ve bütün ekonomi camiası tarafından beğeni ile takip edilen @Ekonomikocu Bitcoin ile ilgili uzun zamandır takip ettiği haftalık grafiğe göre önemli bir direnç şu anda zorlanıyor. BTC Haftalık pic.twitter.com/UfeBIA6pw3 — Ekonomikoçu (@ekonomikocu) April 28, 2020 Ünlü türk analist mevcut direncin kırılması durumunda marjların çok… Read more »
 • Ham Petrol Fiyatlarındaki Tarihi Düşüş Bitcoin Fiyatını Nasıl Etkileyecek
  true
  Ham petrol fiyatları sıfırın altına inerken, Bitcoin 7.000 dolar civarındaki yatay seyrini sürdürüyor. Cointelegraph tarafından bildirildiği üzere, West Texas Intermediate (WTI) ham petrol Mayıs 2020 vadeli işlemler sözleşmesi pazartesi günü yüzde 100’den fazla düştü. Fiyat daha önce hiç görülmemiş bir seviyeye, -37,63 dolara indi. 19 Mayıs’ın ardından Haziran WTI sözleşmesi de varil… Read more »
 • Bitcoin Analiz: BTC Piyasası Bıçak Sırtında
  true
  Bitcoin bir kez daha 7.000 doların altına düştü. 6.800 dolar direnci aşılmazsa serbest düşüş olası. Uzmanımız piyasa durumunu yorumladı. Bitcoin (BTC) fiyatı yeniden 7.000 doların altına düştü ve bu yazı hazırlanırken dijital varlık 6.700 doların üzerinde tutunmaya çalışıyordu. Bitcoin fiyatının önce 6.772 dolara düştüğü, ardından da aniden 7.176 dolara yükseldi… Read more »
 • Piyasada Panik: Bitcoin Fiyatı Bir Anda 7.000 Doların Altına İndi
  true
  Dört günlük yatay seyrin ardından Bitcoin (BTC) fiyatı dakikalar içinde 7.000 doların altına indi. Analistler 6.000 dolar uyarısı yaptı. Bitcoin (BTC) fiyatı, 10 Nisan’da birkaç dakika içinde 200 dolar aşağı inerek son dört günde ilk kez 7.000 doların altına düştü. Coin360 ve Cointelegraph Markets verilerine göre BTC/USD paritesi, 7.100 ile 7.410 dolar… Read more »
 • Ünlü Türk Analist Bitcoin de Yükseliş için Şartı Açıkladı.
  true
  Twitter da 70 bin in üzerinde takipçisi olan ve bütün ekonomi camiası tarafından beğeni ile takip edilen @Ekonomikocu Bitcoin ile ilgili son analizini yayınladı. Ünlü Türk Analist ve Trader Ekonomikoçu Twitter da yaptığı analizler ile pek çok trader tarafından dikkatle takip ediliyor. ÖZellikle yurtdışı ve Amerika piyasalarında işlem yaptığı bilinen… Read more »
 • Analistler Bitcoin Fiyatındaki Düşüşün Sebebinin Virüs Değil, PlusToken Dolandırıcıları Olduğunu Düşünüyor
  true
  Analistler, 8 bin desteğini kaybeden Bitcoin’in PlusToken dolandırıcılığına ilişkin büyük bir satışın ardından çakıldığını ileri sürüyor. Analistler, 8 bin desteğini kaybeden Bitcoin’in (BTC) PlusToken dolandırıcılığına ilişkin büyük bir satışın ardından çakıldığını ileri sürüyor. Blockchain verilerini baz alan çeşitli yorumculara göre, 2,9 milyar dolarlık dolandırıcılığın düzenleyicileri tekrar Bitcoin satışı yapıyor. Satış ihtimali yüksek PlusToken… Read more »
 • Binance Yeni 15 Para Birimini Ödeme Sistemine Ekledi
  true
  Binance, yerel pazarlara ait 15 fiat para birimi için ödeme desteği ekledi. Malta merkezli kripto para borsası Cuma günü yaptığı açıklamada, kullanıcıların İsrail fiat ödeme işlemcisi Simplex ile entegrasyonu sayesinde artık daha uzun bir desteklenen fiat para birimleri listesiyle kripto para birimleri satın alabileceğini duyurdu. Yeni entegrasyon, İsviçre frangı, Kore… Read more »
 • Bitcoin Günlük grafikteki Golden Cross ile Güç bulabilir
  true
  Bitcoin’in kısa vadeli ve uzun vadeli günlük hareketli ortalamalarının yakındaçakışması bekleniyor ve yaklaşık 10 aydır görülmeyen bir yükseliş paterni olan günlük golden cross potansiyelini oluşturuyor. 14 günlük göreceli güç endeksi, aşırı alım koşullarına yakın olarak kaydediliyor, bu da kısa süreli bir geri çekilme görülebilecek olası bir alıcı tükenme işareti. Haftalık… Read more »

Bitcoin Grafik Yorum

Altcoin Sinyal Bulucu

Piyasalar

Kriptopara Piyasası veri sağlayıcı TradingView