Yorumlar

 • Usta analist: “Bitcoin fiyatı için yeni taban fiyat 6.700 dolar”
  true
  PlanB, eylül ayının başında bu sayı 6.600 dolarda iken “BTC 200WMA asla düşmez. Bitcoin’in aylık kapanışı hiçbir zaman 200WMA’nın altında olmadı.” diye belirtmişti. Balinalar için güçlü bir satın alma desteği de 8.800 dolarda yer alıyor. Bitcoin Fiyat Endeksi: 1 Bitcoin Kaç TL? (BTC TL) Bitcoin fiyatı ve 200 haftalık hareketli ortalama… Read more »
 • ARAŞTIRMA: Kurumsal yatırımcılar dip fiyattan Bitcoin alıyor
  Diğerleri piyasanın, çoğu kurumsal yatırımcının ihtiyaç duyduğu şekilde büyüyeceğine ve daha iyi likidite sunacağına inanıyor. Çoğu kişi, piyasa iyileştikçe kurumlar için daha çok çeşitli yatırım aracı seçenekleri olacağına da inanıyor. Araştırma, ayrıca kripto kurumsallaşmaşı için hâlâ bir çok sıkıntı olduğu bulgusuna ulaştı. Katılımcıların yarısından fazlası, dijital varlıklar için sigortanın olmamasından endişe… Read more »
 • Selcoin Bitcoin Yorum Analiz 17 Eylül
  Uzmanların Bitcoin yorumlarını bulabildiğiniz sitemizde Selcoin yorumları yer almaya devam ediyor. Selcoin bugün ki yorumunda 11400 e dikkat çekti. “İstediğim yerden alamıyorsam almam” sözünü tekrarlayan Selcoin nereden Bitcoin aldığını da açıkladı. Selcoin Bitcoin Yorum Analiz 17 Eylül yazısı ilk önce BitcoinYorum.com üzerinde ortaya çıktı. Read more »
 • Bitcoin birikimcilerinin sayısında artış boğa piyasasına işaret ediyor
  true
  Yeni verilere göre Bitcoin birikimcilerinin sayısı, 2016 yılına benzer bir şekilde artıyor: “Boğa piyasası yeni başlıyor” Piyasa Haberleri Bitcoin (BTC) birikimcileri, yeni verilere göre kripto paranın boğa piyasasının henüz başlaması nedeniyle spekülatörleri geride bırakıyor. Varlık yönetim şirketi Grayscale’in bu ay yayınlanan Bitcoin’i Değerlendirme raporuna göre Birikimci ve Spekülatör Endeksi (HSI), yükselişe işaret… Read more »
 • Fed’in faiz oranı kararı Bitcoin fiyatına fayda sağlayabilir
  Fed, faiz oranlarını sıfıra yakın tutmaya karar verdi: Bitcoin fiyatına fayda sağlayabilir ABD Merkez Bankası, 15-16 Eylül’deki toplantılarında kısa vadeli faiz düzeylerini yüzde 0 ile yüzde 0,25 arasında tutmaya karar verdi. CNBC’nin 16 Eylül tarihli haberine göre Fed, enflasyonu artırmak için düşük faiz oranlarını sürdürmeyi planlıyor. Blockchain tabanlı kripto para, bu… Read more »
 • Bitcoin Yine 10.000 Doların Altında! Analistler Ne Diyor?
  true
  Bitcoin, 72 saatte yedi defa test ettiği desteğin altına indi. Piyasa Haberleri Bitcoin (BTC) fiyatı 10.000 dolar desteğinin altına indi. 1 Eylül tarihinde 12.000 seviyesinden reddedilen BTC/USD paritesi, an itibarıyla 9.996 değerinde . Saatlik verilere göre 10.000 dolar desteğini 72 saat içinde yedinci kez test eden Bitcoin’in bu noktadan sonra… Read more »
 • PlanB: Bitcoin’i 288.000 Dolar Yapacak Formasyon Saat Gibi İşliyor
  true
  Stok akışı modelinin geliştiricisi PlanB, Bitcoin fiyatının ağustos ayı sonunda umduğu seviyeye geldiğini söyledi. Önceki iki halving işlemine bakılacak olursa, büyük bir fiyat artışının başlamasına kısa bir süre kaldı demek oluyor. PlanB’nin güncellediği S2FX formasyonuna göre, Bitcoin fiyatının 288.000 dolara erişmesi gerekiyor. BTC / USD paritesi salı günü bir kez… Read more »
 • Bu Üç Neden Bitcoin Fiyatını İki Günde Yüzde 6 Aşağı Çekti
  Bitcoin fiyatının 2 günde yüzde 6 azalmasının ardında üç temek sebep yatıyor. Ani düşüşe neden olan sebepler; 12.000 dolarlık kritik direnç seviyesinin varlığı, birkaç balinanın kâr elde etme çabası ve büyük bir destek alanının yeniden test edilmesi olarak tahmin ediliyor. Bitcoin 11.800 – 12.500 dolar direnç bölgesinde mücadele ediyor Ağustos… Read more »
 • Selcoin Bitcoin Yorum Analiz 23 Ağustos
  true
  Uzmanların Bitcoin yorumları sitemizde yer almaya devam ediyor. Selcoin bugün ki yorumunda 11400 direncine dikkat çekti. Altcoinler için yeni giriş önermediğini tekrarlayan Selcoin, alım için uygun seviyelerin beklenmesini tavsiye ediyor. Selcoin Bitcoin Yorum Analiz 23 Ağustos yazısı ilk önce BitcoinYorum.com üzerinde ortaya çıktı. Read more »
 • Selcoin Bitcoin Yorum Analiz 20 Ağustos
  Uzmanların Bitcoin Yorumları takipçiler tarafından büyük ilgi ile izleniyor. Selcoin son videosunu yayınladı. Bitcoin de 10 bin dolarak kadar gevşeme olabileceğine dikkat çeken Selcoin Altcoinlere yeni girişleri önermediğini tekrarlıyor. Selcoin Bitcoin Yorum Analiz 20 Ağustos yazısı ilk önce BitcoinYorum.com üzerinde ortaya çıktı. Read more »

Bitcoin Grafik Yorum

Altcoin Sinyal Bulucu

Piyasalar

Kriptopara Piyasası veri sağlayıcı TradingView