Feed

 • Usta analist: “Bitcoin fiyatı için yeni taban fiyat 6.700 dolar”
  true
  PlanB, eylül ayının başında bu sayı 6.600 dolarda iken “BTC 200WMA asla düşmez. Bitcoin’in aylık kapanışı hiçbir zaman 200WMA’nın altında olmadı.” diye belirtmişti. Balinalar için güçlü bir satın alma desteği de 8.800 dolarda yer alıyor. Bitcoin Fiyat Endeksi: 1 Bitcoin Kaç TL? (BTC TL) Bitcoin fiyatı ve 200 haftalık hareketli ortalama… Read more »
 • ARAŞTIRMA: Kurumsal yatırımcılar dip fiyattan Bitcoin alıyor
  Diğerleri piyasanın, çoğu kurumsal yatırımcının ihtiyaç duyduğu şekilde büyüyeceğine ve daha iyi likidite sunacağına inanıyor. Çoğu kişi, piyasa iyileştikçe kurumlar için daha çok çeşitli yatırım aracı seçenekleri olacağına da inanıyor. Araştırma, ayrıca kripto kurumsallaşmaşı için hâlâ bir çok sıkıntı olduğu bulgusuna ulaştı. Katılımcıların yarısından fazlası, dijital varlıklar için sigortanın olmamasından endişe… Read more »
 • Ava Labs, Avalanche mainnet’ini başlattığını duyurdu
  Açıklamaya göre Avalanche, blockchain ağının saniyede 4.500 işlem yapmasına olanak sağlayan kendi mutabakat protokolünü kullanıyor. Mevcut blockchain ağlarının saniye başına işlem (TPS) kapasitesi genel olarak çok daha düşük, bu da daha yavaş işlem süreleri ve daha yüksek ücretlere yol açıyor. Son aylarda DeFi, Ethereum blockchain ağına ciddi bir yük bindirdi,… Read more »
 • Selcoin Bitcoin Yorum Analiz 17 Eylül
  Uzmanların Bitcoin yorumlarını bulabildiğiniz sitemizde Selcoin yorumları yer almaya devam ediyor. Selcoin bugün ki yorumunda 11400 e dikkat çekti. “İstediğim yerden alamıyorsam almam” sözünü tekrarlayan Selcoin nereden Bitcoin aldığını da açıkladı. Selcoin Bitcoin Yorum Analiz 17 Eylül yazısı ilk önce BitcoinYorum.com üzerinde ortaya çıktı. Read more »
 • Bitcoin birikimcilerinin sayısında artış boğa piyasasına işaret ediyor
  true
  Yeni verilere göre Bitcoin birikimcilerinin sayısı, 2016 yılına benzer bir şekilde artıyor: “Boğa piyasası yeni başlıyor” Piyasa Haberleri Bitcoin (BTC) birikimcileri, yeni verilere göre kripto paranın boğa piyasasının henüz başlaması nedeniyle spekülatörleri geride bırakıyor. Varlık yönetim şirketi Grayscale’in bu ay yayınlanan Bitcoin’i Değerlendirme raporuna göre Birikimci ve Spekülatör Endeksi (HSI), yükselişe işaret… Read more »
 • Fed’in faiz oranı kararı Bitcoin fiyatına fayda sağlayabilir
  Fed, faiz oranlarını sıfıra yakın tutmaya karar verdi: Bitcoin fiyatına fayda sağlayabilir ABD Merkez Bankası, 15-16 Eylül’deki toplantılarında kısa vadeli faiz düzeylerini yüzde 0 ile yüzde 0,25 arasında tutmaya karar verdi. CNBC’nin 16 Eylül tarihli haberine göre Fed, enflasyonu artırmak için düşük faiz oranlarını sürdürmeyi planlıyor. Blockchain tabanlı kripto para, bu… Read more »
 • Vedat Muriqi ile anlaşan Lazio kripto para sektörüne giriyor
  İtalyan futbol devi SS Lazio, kripto para kullanımını teşvik edecek yeni bir ortaklığa gitti. Firmanın ifadesine göre, Lazio’nun sahasında oynanacak maçlarda, özel VIP alanlarında sunulacak hediyelerle taraftarlar teşvik edilecek. Anlaşmanın bir parçası olarak StormGain, Associazione Sportiva Roma ve Lazio’nun stadyumu olan Stadio Olimpico’da özel turlar ve etkinlikler düzenleyecek. Ortaklık kapsamında… Read more »
 • Dev borsa açıkladı: 3 DeFi token listeleniyor!
  Dev kripto para borsası Gemini, 3 yeni DeFi token’ını listelemeye başladı Kripto borsa Gemini, PAX Gold (PAXG), Amp (AMP) ve Compound (COMP) yatırma işlemlerini kabul etmeye başladı. Bora, aynı zamanda 12 kripto para için alım satım ve saklama desteği ve 13 kripto para için saklama hizmeti sunacak. Gemini kurucu ortağı… Read more »
 • RAPOR: COVID-19 bireysel Bitcoin yatırımcılarını korkuttu
  true
  OKEx’in yeni raporuna göre COVID-19 küresel salgını bireysel Bitcoin yatırımcılarını tedirgin ederken, kurumsal yatırımcılara alım fırsatı sundu OKEx Insights ve Catallact’ın yeni araştırması, COVID-19 küresel salgınının başlamasıyla birlikte bireysel ve kurumsal Bitcoin yatırımcılarının oldukça farklı yaklaşımlar edindiğini gösteriyor. Ocak-Ağustos 2020 arasındaki zincir dahilinde Bitcoin işlem verilerini inceleyen araştırma, bireysel yatırımcıların… Read more »
 • Blockchain oylama sisteminin kaynak kodu GitHub’da yayınlandı
  Blockchain tabanlı e-oylama sisteminin kaynak kodu, GitHub’da kısmen yayınlandı: Sistem, önümüzdeki seçimde test edilecek Rusya blockchain tabanlı e-oylama sistemini eylül ayında denemeye hazırlanırken, ülkenin federal seçim makamı platformun kaynak koduna açık erişim sağladı. Rusya Merkez Seçim Komisyonu’nun (CEC) resmi duyurusuna göre e-oylama sisteminin kaynak kodu, 7 Eylül’de GitHub’da kısmi olarak yayınlandı.… Read more »