Perşembe, Mayıs 23, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Altcoin

VeChain Coin Yorum (VET) Fiyat Tahmini – 2024, 2025, 2030 – Altcoin Analiz Bitcoin Yorum

VeChain Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. VeChain Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. VeChain Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. VeChain Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. VeChain Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

VeChain Coin Yorum 2024

VeChain Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen VeChain Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

VeChain (VET) Genel Bakış

? Kripto para birimi
VeChain
? İşaret Sembolü
VETERİNER
? Derece
39
? Piyasa Değeri
$1,153,044,291
? Fiyat
$0.015857
? İşlem Hacmi
$23,773,947
? Fiyat Değişimi (24s)
-1.44%
? Mevcut Arz
72,714,516,834

Boğa VeChain (VET) fiyat tahminleri arasında değişmektedir. $0.071357 ve $0.134786 2030’a kadar.
Piyasa analistleri VET’in ulaşabileceğine inanıyor $0.0555 2025’e kadar.
2024 için Bearish VeChain piyasa fiyatı tahmini $0.012686.

VeChain (VET) Tanıtımı
2015’teki nispeten mütevazı başlangıcından bu yana, VeChain ağı gelişti ve hızla küresel dikkat çekiyor. Şu anda Fortune 500’deki 30’dan fazla şirket, BMW, Deloitte, PwC, Walmart, LVMH ve Renault dahil olmak üzere VeChain’de canlı çözümler çalıştırıyor.
Bu VeChain fiyat tahmin kılavuzu, VeChain hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatacak. Özelliklerinden teknik analizine, geçmiş verilerine, fiyat tahminlerine ve daha fazlasına kadar VeChain’in ne olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.
VeChain (VET) Nedir?
VeChain (VET), tedarik zinciri yönetimini artırmak ve iş süreçlerini kolaylaştırmak için oluşturulmuş, kendi geliştirdiği bir blok zinciri platformudur. Platform, Louis Vuitton Çin’in eski bir CIO’su olan Sunny Lu tarafından 2015 yılında kuruldu. İlk günlerinde, VET belirteci yalnızca Ethereum blok zincirinin bir parçası olarak işlev gördü.
Ancak kurucuların akıllarında daha yüce hedefler vardı. 2018’de VeChain kendini tamamen yeniden markalaştırdı ve kendi halka açık blok zincirine (VeChainThor) geçerek VEN tokenlerini VET’e dönüştürdü ve ayrıca VeChain ‘gaz’ tokeni VTHO’yu ekledi.
O zamandan beri kurumsal odaklı, çok jetonlu bir IoT ve tedarik zinciri yönetimi ekosistemine dönüştü ve başarılı bir şekilde önemli bir müşteri tabanı oluşturdu.
Dağıtılmış defter teknolojisinin (DLT) yardımıyla platform, karmaşık tedarik zincirleri için bilgi akışını düzenleyebilir ve düzenleyebilir. İki ana token kullanır: Sistem genelinde değer iletmek için VeChainThor enerjisi (akıllı sözleşme katmanı) ve VeChain Token (veya VET).
VeChain’in teknik incelemesine göre, iki jetonlu sistem, merkezi olmayan uygulama geliştiricileri için güvenilir bir modele sahip olmak ve etkili yönetişim sağlamak için küratörlüğünü yaptı.
VeChain teknik incelemesi, platformun verileri şeffaf ve uygulanabilir hale getirmek olan ana amacını özetlemektedir. Aynı zamanda bir IoT (Nesnelerin İnterneti) aracısı olmayı ve VeChain kullanılarak yapılan ilk madeni para tekliflerinin ön saflarında yer almayı hedefliyor.
DLT’yi IoT yönleriyle birleştirerek VeChain ağı, tedarik zinciri endüstrisinde dalga yaratma hedefine ulaşıyor.
VeChain (VET) Temel Analizi
VET, kurumsal düzeydeki müşterilerin gereksinimlerini karşılamak…

İlgini Çekebilir  Ethereum’un Günlük Aktif Adresleri ETH’nin 500 Dolarlık Kırılmasının İpucu

VeChain Coin Analiz

VeChain Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde VeChain Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. VeChain Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

VeChain Coin Yorum

VeChain Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. VeChain Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. VeChain Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

VeChain Coin Uzman Yorumları

VeChain Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

VeChain (VET) Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

VeChain (VET) Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

VeChain (VET) Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

VeChain (VET) için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

VeChain (VET) için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

VeChain (VET) uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

VeChain (VET) durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

VeChain (VET) geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com