Salı, Nisan 16, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Altcoin

Pawtocol Coin Yorum (UPI) Geleceği ve Fiyat Tahmini – 2024, 2025, 2030 – Altcoin Analiz Bitcoin Yorum

Pawtocol Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Pawtocol Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Pawtocol Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Pawtocol Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Pawtocol Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Pawtocol Coin Yorum 2024

Pawtocol Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Pawtocol Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

 

UPI Pawtocol (UPI) Genel Bakış

? Kripto para birimi
pawtokol
? İşaret Sembolü
UPI
? Derece
1549
? Piyasa Değeri
$360,901
? Fiyat
$0.001399
? İşlem Hacmi
$49,417
? Fiyat Değişimi (24s)
3.88%
? Mevcut Arz
257,924,377

Boğa Pawtocol (UPI) fiyat tahminleri arasında değişmektedir. $0.006297 ve $0.011894 2030’a kadar.
Piyasa analistleri UPI’nin ulaşabileceğine inanıyor $0.004897 2025’e kadar.
2024 için Bearish Pawtocol piyasa fiyatı tahmini $0.001119.

Pawtocol (UPI) Giriş
Kripto pazarı ve blok zincir teknolojisi çok büyüdükçe, çeşitli niş endüstrilerde faaliyet gösteren sayısız start-up kuruldu. Bunun nedeni, kripto topluluğunun sürekli olarak gelişmesi ve hedef segmentlerinin bir günden diğerine değişmeye devam etmesi gerçeğinde yatmaktadır.
Böyle bir girişim, 2020’de tanıtılan evcil hayvanlara odaklanan son teknoloji bir Defi arayüzü olan Pawtocol’dur. Pawtocol’un (UPI) arkasındaki konsept, blok zinciri teknolojisinin sadece yatırımcıların değil evcil hayvanların da hayatlarını nasıl iyileştirebileceğinin bir başka örneğidir.
Pawtocol, evcil hayvan odaklı ekonomi ve ekosistem ile bir temel oluşturarak evcil hayvan bakım sektörünü blok zinciri dünyasına getirmeyi hedefliyor. Pawtocol, daha iyi evcil hayvan bakımı için birleşmiş bir evcil hayvan sahipleri ve hizmet sağlayıcıları topluluğu oluşturmak için ortak bir hedefle motive olur.
Bu blog size temel analizden pawtocol fiyat tahminlerine kadar Pawtocol’un 360 derecelik bir görünümünü verecektir. Lütfen bu pawtocol UPI fiyat tahminlerinin yatırım tavsiyesi teşkil etmediğini unutmayın, herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kapsamlı araştırma yapın.
Pawtocol (UPI) Nedir?
Hayvan meraklılarından oluşan küresel bir dijital topluluk olan Pawtocol’un amacı, evcil hayvan verilerinden para kazanarak, sahipler için alışveriş deneyimini geliştirerek ve veterinerlere daha iyi bakım sağlamada yardımcı olarak evcil hayvan pazarını yenilemektir.
Pawtocol blok zincirindeki yerel para UPI’dir (Evrensel Hayvan Geliri). $5,4 milyon piyasa değerine sahip Pawtocol, evcil hayvan sahiplerini ve sektöre doğrudan dahil olan diğer tüm tarafları birbirine bağlayarak evcil hayvan sektöründe devrim yaratmak ve merkezi olmayan bir hale getirmek için bir uzman ekibini ve en son teknoloji koleksiyonunu bir araya getiriyor.
Özellikler
Küresel bir evcil hayvan sahipleri ağının, özel bakım ve beslenme yönergeleriyle hastalıkları önlemek için sensörleri ve uzmanları kullanarak hayvanlarının sağlığı hakkında bilgi toplamasına ve analiz etmesine yardımcı olun.Kullanıcılara, ağa katkıda bulundukları verilerin kalitesi için onları ödüllendiren Evrensel Evcil Hayvan Geliri (UPI Belirteçleri) dağıtır. Ağda UPI, mal ve hizmetler için değiştirilebilir.

İlgini Çekebilir  Metaverse Arsa Alma Gerçek Oluyor - Bloktopia Arsa Satışlarına Başlıyor

Pawtocol Coin Analiz

Pawtocol Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Pawtocol Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Pawtocol Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Pawtocol Coin Yorum

Pawtocol Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Pawtocol Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Pawtocol Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Pawtocol Coin Uzman Yorumları

Pawtocol Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Pawtocol (UPI) Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Pawtocol (UPI) Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Pawtocol (UPI) Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Pawtocol (UPI) için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Pawtocol (UPI) için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Pawtocol (UPI) uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Pawtocol (UPI) durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Pawtocol (UPI) geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com