Perşembe, Nisan 18, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Altcoin

KardiaChain Coin Yorum (KAI) Geleceği ve Fiyat Tahmini – 2024, 2025, 2030 – Altcoin Analiz Bitcoin Yorum

KardiaChain Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. KardiaChain Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. KardiaChain Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. KardiaChain Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. KardiaChain Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

KardiaChain Coin Yorum 2024

KardiaChain Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen KardiaChain Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

KAİ KardiaChain (KAI) Genel Bakış

? Kripto para birimi
KardiaZincir
? İşaret Sembolü
KAİ
? Derece
568
? Piyasa Değeri
$19,813,542
? Fiyat
$0.004164
? İşlem Hacmi
$144,753
? Fiyat Değişimi (24s)
5.30%
? Mevcut Arz
4,758,000,000

Boğa KardiaChain (KAI) fiyat tahminleri arasında değişmektedir. $0.018739 ve $0.035396 2030’a kadar.
Piyasa analistleri, KAI’nin ulaşabileceğine inanıyor $0.014575 2025’e kadar.
2024 için Ayı KardiaChain piyasa fiyatı tahmini $0.003331.

 

KardiaChain KAI’nin proje ekosistemindeki birincil işlevinin yerel belirteci, bir aktarım aracıdır. KAI, hesap birimi olarak hizmet etme işlevine sahip bir yardımcı program belirtecidir. KardiaChain ağına entegre olmak için staking ve validator ödülleri kullanıldı.
KAI en çok üç alanda kullanılmaktadır. Birincisi, KardiaChain ekosistemi içinde mal veya hizmet ticareti yapmaktır. Dağıtılan ürün ve hizmetlere erişim ikinci sırada gelir. Son olarak, dPoS sistem staking’inden bahsedelim.
IEO, Nisan 2020’de KardiaChain tarafından tanıtıldı. Proje, 1 milyonluk finansman hedefini iki dakikadan kısa bir sürede aştı. Şu anda, toplam 5 milyar arzdan dolaşımda 1.5 milyar KAI jetonu var. KAI aşağıdaki gibi dağıtılır:
16.32% Özel Satış12% Ekibi3% Danışmanları20% Ekosistemi10% Doğrulayıcılar / madencilik5% Topluluk14.93% Temel15% BaşlangıçlarıBizans Hata Toleransı ve devredilen hisse kanıtı konsensüsü KardiaChain ağı tarafından kullanılır.

İlgini Çekebilir  Tron Coin Analiz, Tron Coin Fiyat, Tron Coin Yorum 2024, Tron Coin Nedir?

KardiaChain (KAI) Tanıtımı
Gelecekte KardiaChain fiyatının nereye gideceğini bilmek ister misiniz? KardiaChain fiyat tahminini merak ediyor musunuz? KardiaChain’in (KAI) önceki fiyat hareketlerini inceleyeceğiz ve sektördekilerin gelecekteki potansiyel fiyat tahminleri hakkında neler söylediğini keşfedeceğiz.
Lütfen bu prognozu ve diğer tüm fiyat tahminlerini sadece belirli piyasa analistleri ve uzmanlarının bir tavsiyesi olduğu anlayışıyla yorumlamanız gerektiğini unutmayın.
Bu kadar kesin bir şeyi öngörmenin zor olduğundan bahsetmiyorum bile. Ama her türlü çabayı göstereceğiz.

KardiaChain (KAI) nedir?
KardiaChain, protokollerini değiştirmeden çeşitli ağları ve projeleri birbirine bağlayan ilk tamamen birlikte çalışabilir ve “invaziv olmayan” blok zinciri olarak sektörde devrim yaratmayı hedefliyor. Çift düğümlü bir topoloji üzerinde çalıştığı için proje bunu kontrol edebilmektedir. Sonuç olarak, defteri KardiaChain ve diğer blok zincirlere bağlamak çok daha kolaydır. Programlamada ölçeklenebilirlik ve daha erişilebilir, akıllı sözleşmeler kullanıldı.
Platformun Aralık 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana muazzam bir büyüme yaşadı. Bir yıl içinde, KardiaChain’in yerel tokeni KAI, ortalama $0.00073 değerinden $0.1488’e yükseldi. Ve özellikle Vietnam’da daha fazla insan kullanıyor.


KardiaChain Coin Analiz

KardiaChain Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde KardiaChain Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. KardiaChain Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

KardiaChain Coin Yorum

KardiaChain Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. KardiaChain Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. KardiaChain Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

İlgini Çekebilir  Ravencoin (RVN) yorum ve grafiği - Ravencoin (RVN) neden yükseliyor?

KardiaChain Coin Uzman Yorumları

KardiaChain Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

KardiaChain Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

KardiaChain Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

KardiaChain Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

KardiaChain Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

KardiaChain Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

KardiaChain Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

KardiaChain Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

KardiaChain Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com