Salı, Nisan 16, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Altcoin

Litentry Coin Yorum (LIT) Fiyat Tahmini – 2024, 2025, 2030 – Altcoin Analiz Bitcoin Yorum

Litentry Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Litentry Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Litentry Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Litentry Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Litentry Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Litentry Coin Yorum 2024

Litentry Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Litentry Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

 

Litentry (LIT) Genel Bakış

? Kripto para birimi
Aydınlatılmış
? İşaret Sembolü
AYDINLATILMIŞ
? Derece
525
? Piyasa Değeri
$22,825,781
? Fiyat
$0.576127
? İşlem Hacmi
$4,260,003
? Fiyat Değişimi (24s)
2.44%
? Mevcut Arz
39,619,383

Boğa Litentry (LIT) fiyat tahminleri arasında değişmektedir. $2.59 ve $4.90 2030’a kadar.
Piyasa analistleri, LIT’in ulaşabileceğine inanıyor $2.02 2025’e kadar.
2024 için Bearish Lit piyasa fiyatı tahmini $0.460901.

Litentry (LIT) Giriş
“Lite” ve “Entry” terimleri Litentry takma adını oluşturmak için birleştirildi. Amaçları, Web3’ü kullanıcıların erişmesini kolaylaştırmaktır. Hem Polkadot hem de Ethereum ekosistemleri, çalışanları tarafından iyi anlaşılmaktadır.
LIT, kullanıcı kimliklerini birçok ağda bağlamayı mümkün kılan, Litentry adlı merkezi olmayan bir zincirler arası kimlik toplayıcıdır. Litentry, veri sorgulamayı akıcı, birlikte çalışabilir ve tutarlı hale getirmeyi amaçlar. DeFi, zincir içi yönetişim ve özel veri hizmetlerinde protokollerinin yaygın kullanımı mümkündür.
Litentry, zincirler arası kimlik çıtasını belirlemek için 2018’den beri ekiple yakın işbirliği içinde.
Litentry, Web3 Vakfı’ndan fon aldı ve 2021’de, Binance madeni paramızı listeledi, LIT. Ayrıca para zincirimiz ve tanımlama çözümleri sunan geniş bir ürün yelpazemiz şu anda aktif olarak geliştirilmektedir.
Çeşitli ekipleri, merkezi olmayan, tıpkı blok zinciri gibi, dünya çapında çeşitli yerlerden faaliyet gösteriyor. Ek olarak, ekip üyeleri Berlin, Münih veya Hangzhou ofislerimizden birinde çalışabilir.
Kendi araştırmamıza dayanarak ortalama fiyat, cari fiyat, piyasa değeri ve litentry fiyat tahminine bakacağız.
LIT (LIT) Nedir?
Merkezi olmayan bir mobil uygulama ve DID toplama protokolü, Litentry olarak bilinen ağ tarafından desteklenir. Substrate mimarisi üzerine inşa edilen Litentry Network’ün amacı, DID’leri toplamayı, doğrulamayı ve kredi hesaplamayı mümkün kılmaktır. DID standartlarını modülerleştirilmiş bir kimlik hizmetine dahil ederek, agnostik DID yöntemlerini çözmeyi daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlar.
Kullanıcılar, Litentry mobil uygulaması ile merkezi olmayan tüm kimliklerini güvenli bir şekilde toplayabilir ve yönetebilir. LIT token sahipleri, Radio Caca platformunu kullanan ve birçok projeye katılan binlerce üyenin zincir üzerinde hızlı ve güvenli bir şekilde yer alabilir.
Literatür (LIT) Teknik Analizi
Teknik analiz, bir varlığın geçmişte piyasada nasıl performans gösterdiğine bakar; fiyat geçmişini ve işlem hacmi geçmişini inceleyerek, piyasanın varlığı nasıl gördüğünü keşfedebilirsiniz. Örneğin, yükseliyor mu düşüyor mu? Yatırımcılar para yatırıyor mu, çıkarıyor mu?

İlgini Çekebilir  Düşen Faizler Nedeniyle Stablecoin’ler için Tehlike Çanları Çalıyor

Litentry Coin Analiz

Litentry Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Litentry Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Litentry Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Litentry Coin Yorum

Litentry Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Litentry Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Litentry Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Litentry Coin Uzman Yorumları

Litentry Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Litentry (LIT) Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Litentry (LIT) Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Litentry (LIT) Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Litentry (LIT) için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Litentry (LIT) için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Litentry (LIT) uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Litentry (LIT) durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Litentry (LIT) geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com