Salı, Nisan 16, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Altcoin

Derace Coin Yorum (DERC) Fiyat Tahmini – 2024, 2025, 2030 – Altcoin Analiz Bitcoin Yorum

Derace Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Derace Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Derace Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Derace Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Derace Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Derace Coin Yorum 2024

Derace Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Derace Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

 

DERÇ Derace (DERC) Genel Bakış

? Kripto para birimi
derac
? İşaret Sembolü
DERÇ
? Derece
591
? Piyasa Değeri
$18,125,236
? Fiyat
$0.168858
? İşlem Hacmi
$331,468
? Fiyat Değişimi (24s)
-0.32%
? Mevcut Arz
107,340,000

Boğa Düşüşü (DERC) fiyat tahminleri arasında değişmektedir. $0.759862 ve $1.44 2030’a kadar.
Piyasa analistleri, DERC’nin ulaşabileceğine inanıyor $0.591004 2025’e kadar.
2024 için Bearish Derace piyasa fiyatı tahmini $0.135087.

Derace (DERC) Giriş
Kripto dünyası, mevcut dosya paylaşım platformlarını iyileştirmek için güvenli bir ağ olarak geliştirildi. Kripto para piyasasındaki hemen hemen her işletmenin rakiplerine göre belirgin bir avantajı vardır. Kripto para birimlerinin tüm zamanların en yüksek fiyatı ve karlı bir yatırım için potansiyelleri nedeniyle birçok tüccar, ortalama ticaret fiyatıyla giderek daha fazla ilgilenmeye başladı.
Böyle bir kripto para birimi Derace’dir. Uzun vadeli bir Derace Token fiyat tahmini oluşturmak için finansal danışmanlar, temel ve teknik analizden toplanan bilgileri gözden geçirmeyi önerir. Ayrıca osilatörler, hareketli ortalamalar ve pivot noktaları gibi fiyat tahmini tahmin araçlarından toplanan verilere bakmayı da önerirler.
Derace (DERC) Nedir?
Derace, etkinliklere katılabileceğiniz, farklı özelliklere sahip NFT atları yetiştirebileceğiniz, kişisel NFT hipodromunuzu inşa edebileceğiniz ve uzun ömürlü P2E platformumuzu kullanarak ödüller kazanabileceğiniz kapsamlı bir NFT at yarışı sistemi olarak bilinir.
Merkezi Olmayan Blockchain Tabanlı Yarış Atı Platformu
Kripto para birimi ve NFT yetenekleri, DeRace oluşturmak için yarış atları ve bilgisayar oyunları için milyarlarca dolarlık endüstrileri de birleştirdi.
Yatırımın birincil kullanıcı deneyimi ilkesi, tüketicilere token biriktirmek için birçok yol sağlamaktır. Video oyununda oyuncular NFT atları yetiştirebilir ve satabilir, rekabet edebilir, sahne alabilir ve analizlerini ve önerilerini paylaşabilir. Ayrıca işe alım, teşvik ve kusur raporlama standartlarında yer alabilirler ve bunların hepsi kendilerine bitcoin kazandırabilir.
DERC Simgesi
Derace DERC, sistemin yerel belirtecidir. Her jeton, DERC hisse senedi işaretine sahiptir. NFT teknolojisi, yalnızca kullanıcıların para kazanmak için ticaret yapabilecekleri, yaratabilecekleri ve oyunlarda kullanabilecekleri ayırt edici mallar yaratarak pazara yeni bir şey sunuyor.
NFT, yeni gerçek atların üretilmesine izin verir ve her atın meşruiyetini garanti eder. Derace para birimi ayrıca tüm Derace ağı için enerji kaynağı görevi görür. Geleneksel veya diğer kripto para birimlerinde sunulsa bile sitedeki tüm oyun içi ödemeler sadece Derace için yapılmaktadır.

İlgini Çekebilir  Ava Labs, Avalanche mainnet'ini başlattığını duyurdu

Derace Coin Analiz

Derace Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Derace Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Derace Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Derace Coin Yorum

Derace Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Derace Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Derace Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Derace Coin Uzman Yorumları

Derace Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Derace (DERC) Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Derace (DERC) Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Derace (DERC) Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Derace (DERC) için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Derace (DERC) için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Derace (DERC) uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Derace (DERC) durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Derace (DERC) geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com