Perşembe, Nisan 18, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Altcoin

Solana Coin Yorum (SOL) Fiyat Tahmini – 2024, 2025, 2030 – Altcoin Analiz Bitcoin Yorum

Solana Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Solana Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Solana Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Solana Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Solana Coin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Solana Coin Yorum 2024

Solana Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Solana Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

 

Solana (SOL) Genel Bakış

? Kripto para birimi
solana
? İşaret Sembolü
SOL
? Derece
509
? Piyasa Değeri
$9,473,279,028
? Fiyat
$23.26
? İşlem Hacmi
$445,192,373
? Fiyat Değişimi (24s)
-0.67%
? Mevcut Arz
407,307,718

Boğa Solana (SOL) fiyat tahminleri arasında değişmektedir. $104.66 ve $197.70 2030’a kadar.
Piyasa analistleri SOL’un ulaşabileceğine inanıyor $81.40 2025’e kadar.
2024 için Ayı Solana piyasa fiyatı tahmini $18.61.

Solana (SOL) Giriş
Anatoly Yakovenko, 2017 yılında Solana (SOL) platformunu icat etti. Solana, Yakovenko’ya başlamadan önce bir Qualcomm çalışanıydı. Dropbox’ta yazılım mühendisi olarak önceki çalışmaları nedeniyle, sıkıştırma yöntemleri konusunda geniş bir bilgi yelpazesine sahiptir.
Solana’nın CTO’su Eric Williams ve Greg Fitzgerald ile birlikte, Bitcoin ve Ethereum’un blok zincirlerinde uzun süredir devam eden verim sorunlarını çözmek için yeni bir yöntem geliştirdi.
Artan ölçeklenebilirlikle sonuçlanabilecek dağıtılmış, güvenilmez bir protokol oluşturmayı amaçladılar. Lider ekip şu anda Intel, Apple, Qualcomm, Twitter, Dropbox, Google, Microsoft ve diğerleri dahil olmak üzere çok uluslu şirketler tarafından desteklenmektedir.
Buna ek olarak, Multicoin Capital, Abstract Ventures, Foundation Capital, CMCC Global, SLOW Capital ve diğerleri de dahil olmak üzere birçok yatırımcı Solana’nın etkisinin farkına varmıştır.
Solana’ya yatırım yapmakla ilgileniyorsanız, size yardımcı olabilecek bir rehber burada!
Solana (◎) Nedir?
Fungible olmayan belirteçler (NFT’ler) ve çok sayıda merkezi olmayan uygulama, halka açık, açık kaynaklı blockchain Lana (dApp’ler) tarafından desteklenir. Ek olarak, Solana’nın blok zincirine özgü olan SOL jetonu, stake yoluyla bir servet transferi ve ağ güvenliği mekanizması olarak hizmet eder.
Anatoly Yakovenko, Solana yönetim kurulu üyesi ve Operasyon Direktörü Raj Gokal ile birlikte 2017 yılında Solana’yı kurdu. Solana Lab’ın şu anki CEO’su olan Yakovenko, sistem mimarisinde deneyime sahiptir ve uzmanlığını ve becerilerini tamamen yeni bir blok zinciri paradigmasına uygulamaya çalışmıştır. daha hızlı işleme.
(SOL) Solana Teknik Analizi
Genel olarak, SOL bir düşüşe ulaştığında, ticaret ayarı yakın vadede yükselişe geçti (MACD) ve fiyat zaman içinde geri çekildi. Ancak tekrar yükseleceği tahmin ediliyor.
Trend: Madeni para için tüm zaman dilimleri, en uzun süre düşüş eğiliminde (kısa, orta ve uzun vadeli) devam etti.MACD Çizgisi, MACD Sinyal Çizgisinin (yükseliş) üzerinde kalırken, RSI genellikle 50’nin altındadır ve momentum karışıktır (nötr).Yükselen OBV (Bakiye Üzerine Hacim) göstergesinde gösterildiği gibi, yükseliş günlerinde hacim, düşüş günlerinde hacimden daha önemlidir. Sonuç olarak, talep (alıcılar) arzdan…

İlgini Çekebilir  Daddy Doge Yorum 2024 Daddy Doge nedir? Güncel DADDYDOGE Coin Yorum ve Grafik

Solana Coin Analiz

Solana Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Solana Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Solana Coin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Solana Coin Yorum

Solana Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Solana Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Solana Coin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Solana Coin Uzman Yorumları

Solana Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Solana (SOL) Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Solana (SOL) Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Solana (SOL) Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Solana (SOL) için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Solana (SOL) için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Solana (SOL) uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Solana (SOL) durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Solana (SOL) geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com