Pazartesi, Nisan 8, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Altcoin

Amp Coin Yorum (AMP) Fiyat Tahmini – 2024, 2025, 2030 – Altcoin Analiz Bitcoin Yorum

Amp Coin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Amp Coin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Amp Coin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Amp Coin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Amp Coin fiyatı style="color: #ff0000;">ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Amp Coin Yorum 2024

Amp Coin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Amp Coin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Amper (AMP) Genel Bakış

? Kripto para birimi amfi
? İşaret Sembolü AMP
? Derece 195
? Piyasa Değeri $99,862,031
? Fiyat $0.002365
? İşlem Hacmi $5,340,911
? Fiyat Değişimi (24s) -1.38%
? Mevcut Arz 42,227,702,186
'); function counter_image_gallery(){ var counter_image_id=document.getElementById("counter-images-time"); var counter_image_time=120; var counter_image_interval=setInterval(function() { counter_image_time--; counter_image_id.innerHTML=counter_image_time; if(counter_image_time===0) { document.getElementById("counter-images-wrapper-id").style.display="none"; clearInterval(counter_image_interval); } }, 1000); } window.onload = counter_image_gallery;
  • Boğa Amp (AMP) fiyat tahminleri arasında değişmektedir. $0.010642 ve $0.020101 2030’a kadar.
  • Piyasa analistleri AMP’nin ulaşabileceğine inanıyor $0.008277 2025’e kadar.
  • 2024 için Bearish Amp piyasa fiyatı tahmini $0.001892.

Amp (AMP) Tanıtımı

Müşteriler, satın alırken anında ödeme yapmaya ve güvenlik endişesinden kurtulmaya alıştı. Bu, blok zincirler için biraz daha zordur. Ancak Amp, ağ kullanıcılarının hız ve güvenlik arasında seçim yapmak zorunda kalmamasını sağlamak için AMP belirteci aracılığıyla teminatlandırmadan yararlanıyor.

Güvenlik belirteci yalnızca 2020’nin sonunda tanıtılmış olsa da, büyük ilerleme kaydetti. Ağ zaten 40.000’den fazla konum tarafından kullanılıyor ve kripto para birimi çekiş kazanmaya başlıyor.

Amper fiyatını tahmin edebilir miyiz ve jeton gelecekte bir ödeme aracı mı?

Amp (AMP) nedir?

Kriptografi alanında, güvenliğin mi yoksa hızın mı ön planda tutulacağı konusunda tartışmalar var. Her işlemin güvenliğini sağlamak için güvenlik gereklidir, ancak bir blok zincirin yaygın olarak benimsenmesi için hız esastır. Teminatlandırma, Amp’in bu soruna cevabıdır. Kullanıcılar, tamamlanacağından emin olmak için her işlemle kripto para birimine bahis oynayabilir.

Flexa Network’ün yaratıcısı Tyler Spalding de Amp’i kurdu. Flexa ağı üzerinde oluşturulmuştur ve iki temel amacı listeler. Bireyler AMP’yi kendi varlıklarından güvenli ve anında transferler için kullanabilirken, tüccarların ödemelerin gerçek zamanlı olarak ödenmesini garanti etmesi için Flexa’yı AMP ile birleştirmek mümkündür.

Blockchain kullanıcı tabanları genişlemeye devam ettikçe, sağlam ve kapsamlı bir platform talebi artacaktır. Yatırımcılar Amp’in yeni fikrini takdir etmeye başlıyor.

Amp (AMP) Teknik Analizi

Teknik analiz, AMP fiyatının piyasaya sürülmesinden bu yana tarihsel olarak yüksek ve düşük hareket ettiğini gösteriyor.

Coin’in yolculuğu $0.0095’te başladı ve tarihi kayıtlara göre bu fiyatı iki yıl boyunca korudu. Daha sonra ani bir artış gösterdi ve $0.039’u geçti. Daha sonra ılımlı ticaretle devam etti. AMP, $0.1211 ile rekor bir seviyeye ulaştı; ancak bunu takiben kripto para dik bir düşüş yaşadı ve $0.039 civarında yeniden test edildi.

Amp (AMP) Temel Analizi

Amp’in teknik incelemesi, dağıtılmış tokenize edilmiş finansal ağlarda “tüm katılımcıların teşviklerini eşleştirirken değer toplamak için bir araç olarak hizmet ettiğini” savunuyor. Bu, enflasyonist olmayan bir teşvik dağıtımını artan harcama kabiliyetinin olumlu geri bildirim döngüleriyle…


Amp Coin Analiz

Amp Coin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Amp Coin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Amp Coin grafik style="color: #ff0000;"> çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Amp Coin Yorum

Amp Coin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Amp Coin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Amp Coin yorumstyle="color: #ff0000;"> yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Amp Coin Uzman Yorumları

Amp Coin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x
İlgini Çekebilir  NMC coin güncel yorum ve grafiği Namecoin nedir Namecoin Analiz

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Amp (AMP) Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Amp (AMP) Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Amp (AMP) Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Amp (AMP) için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Amp (AMP) için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Amp (AMP) uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Amp (AMP) durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Amp (AMP) geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com