Perşembe, Mayıs 23, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Avrupa Yatırım Bankası ilk dijital sterlin tahvilini ihraç etti Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Avrupa ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Avrupa yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Avrupa forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Avrupa grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Avrupa fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Avrupa Yorum 2024

Avrupa Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Avrupa yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Avrupa Yatırım Bankası (EIB), BNP Paribas, HSBC ve RBC Capital Markets ile ortaklaşa özel bir blockchain üzerinde sterlin cinsinden ilk dijital tahvilini piyasaya sürdüğünü açıkladı.

EIB, 50 milyon sterlinlik değişken oranlı tahvilin özel bir blok zincirinde kayıtlı olduğunu, halka açık bir blok zinciri ayna kaydının ise anonimleştirilmiş bir temelde daha fazla şeffaflık sağlayacağını belirtti.

İhraç, EIB’nin önceki euro cinsinden dijital tahvil satışlarını takip etti.

EIB Başkan Yardımcısı Ricardo Mourinho Felix, “Bu yeni finansal araç, EIB’in küresel etkiye sahip projelere yatırım yapacağı ek sermaye akışı sağlayacak” dedi.

1633957.jpg?v=1675228089Dijital sterlin finansal istikrara zarar verebilir

 

1717365.jpg?v=1675228095Dijital cüzdanlar için rekabet kızışıyor

 

1715085.jpg?v=1675228095Birleşik Krallık ’ta gündem dijital pound

İlgini Çekebilir  Köpek temalı iki kripto parada ivmeli yükselişler dikkat çekiyor

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Avrupa Analiz

Avrupa Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Avrupa hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Avrupa grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Avrupa Yorum

Avrupa yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Avrupa grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Avrupa yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Avrupa Uzman Yorumları

Avrupa analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com