Perşembe, Mayıs 23, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Binlerce yatırımcıyı batırırken 25 milyon dolar harcadı Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Binlerce ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Binlerce yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Binlerce forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Binlerce grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Binlerce fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Binlerce Yorum 2024

Binlerce Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Binlerce yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

FTX’in iflas mahkemesindeki belgelerine göre, şirket sahibi, akıl almak bir lüks içinde yaşamış. Belgelere göre, FTX sadece 2024 yılı başından eylül ayına kadar, dokuz ayda gıdaya yaklaşık 7 milyon dolar harcadı. Belgelere göre, Ocak-Eylül 2024 arasında lüks oteller ve konaklama için 15,4 milyon dolar ve “yemek ve eğlence” için 6,9 milyon dolar daha harcadı.

NTV’de yer alan habere göre, FTX, Kasım ayında iflas etti ve kurucusu Sam Bankman-Fried, ABD savcıları tarafından dolandırıcılıkla suçlandı. Şu anda iflas etmiş durumdaki FTX ise kripto para borsasında yatırımcıları kandırdığını, milyarlarca dolarlık kayba neden olduğu suçlamalarını reddediyor.

Sam Bankman-Fried , tahmini 26 milyar dolarlık bir net değer oluşturmak ve Amerika Birleşik Devletleri’nde etkili bir siyasi bağışçı olmak için bitcoin ve diğer dijital varlıkların değerinde bir patlama yaşattı.

Ancak FTX, kendisinin de ateşlediği panik sonrası geçen yıl kasım ayı başlarında çöktü ve 11 Kasım’da iflas ilan edek Bankman-Fried’in serveti silindi.
Bir zamanlar kripto dünyasının “Altın çocuğu” olan Bankman-Fried, yaşadığı ve borsanın da bulunduğu Bahamalar’dan geçen ay iade edildi.

İlgini Çekebilir  BTC Bitcoin fiyatları Yakın Zamanda Yeniden 50 bin doları görür mü? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Savcılar, mahkemeye sundukları belgelerde, kripto borsasının Bahamalı şirketi FTX Digital Markets’in hiçbir gelir elde etmeden milyonlarca doları cömertçe harcadığına dikkat çekti.

Harcamalar arasında Bankman-Fried’in lüks bir çatı katında yaşadığı Albany Oteli de vardı. Otel, FTX’ten yaklaşık 5,8 milyon dolar aldı.

3,6 milyon dolar daha 4 yıldızlı bir otel olan Grand Hyatt’a gitti. Belgelere göre, Hyatt’ta sadece yemek servisi FTX’e 1,4 milyon dolara mal oldu.

Özel uçaklara 3,9 milyon dolar harcandı

Otellere, şık süitlere ve lüks apartmanlara ek olarak, uçuşlara ve özel uçaklara 3,9 milyon dolar harcandı. Bir FTX çalışanının Miami’den teslim alınması gereken bir Amazon paketine ihtiyacı olduğunda, iddiaya göre kutuları adaya göndermek için özel bir uçak kullanırdı.

1714133.jpg?v=1673964014FTX ’in lüks harcamaları dudak uçuklattı!

 

1713960.jpg?v=1673964014FTX, onlarca milyon dolarlık bağışın peşinde

 

1713127.jpg?v=1673964014FTX’in eski CEO’su dolandırıcılık suçlamalarını reddetti

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Binlerce Analiz

Binlerce Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Binlerce hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Binlerce grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Binlerce Yorum

Binlerce yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Binlerce grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Binlerce yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Binlerce Uzman Yorumları

Binlerce analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com