Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

ABD ’li kripto bankasında büyük çöküş Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

ABD ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. ABD yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. ABD forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. ABD grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. ABD fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

ABD Yorum 2024

ABD Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen ABD yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ HABERLER SERVİSİ

ABD bankası Silvergate ’in müşterileri geçen yıl 8,1 milyar dolarlık mevduatı geri çekti. Kripto varlıklara odaklanan banka kripto borsası FTX ’in iflasından sonra çekilen mevduatlar nedeniyle varlıklarının bir kısmını satmak zorunda kaldı.

Financial Times ’ın haberine göre, Kaliforniya merkezli banka perşembe günü yayınladığı raporda 31 Aralık itibariyle varlıklarının 3,8 milyar dolara gerilediğini paylaştı. Bankanın eylül ayı sonunda 11,9 milyar dolarlık varlığı bulunuyordu. New York Borsası ’nda işlem gören kripto bankasının hisseleri aynı dönemde %43 değer kaybetti.

ABD Merkez Bankası üyesi olan ve New York Borsası ’nda listelenen Silvergate, geçtiğimiz yıl kripto varlıkların fiyatlarındaki sert düşüş ve büyük kripto şirketlerinin iflası nedeniyle yoğun bir baskı altındaydı. Bankanın hisseleri 2024 boyunca %88 değer kaybetti.

Finansgundem.com ’un derlediği bilgilere göre Silvergate son yıllarda küçük bir kredi firmasından büyük bir kripto bankasına dönüştü. Bu dönüşümün gerçekleşmesinde iflas eden kripto borsası FTX ’in Kurucusu Sam Bankman-Fried kilit bir rol oynamıştı.

İlgini Çekebilir  Bitcoin yükselir mi? Bitcoin ne olur? Bitcoin tekrar yükselecek mi? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Silvergate CEO ’su Alan Lane kripto endüstrisinin “güven kriziyle” karşı karşıya kaldığını ve bu tür durumlarda “kurumsal oyuncuların çoğunun bu ticaret platformlarından paralarını çektiğini” söyledi.Silvergate, mevduat çekme taleplerinin 150 milyon dolarının iflas başvurusunda bulunan müşterilerden geldiğini söyledi. Silvergate Başkanı Ben Reynolds, “Müşterilerimiz arasında 6 ila 8 yıldır birbirleriyle iş yapan piyasayı belirleyen özel traderler vardı. Bu isimler bir anda iş yapmayı bıraktılar ve tüm mevduatlarını çektiler” dedi. Reynolds ‘kripto yerlisi ’ müşterilerinin ‘neredeyse tamamen ABD Hazinesi varlıklarına taşındığını ’ sözlerine ekledi.

Banka karşı karşıya oluğu ‘ekonomik gerçeklikleri ’ göz önünde bulundurarak işletmesinden ve kripto para sektörü biriminden toplamda 200 çalışanını işten çıkardığını açıkladı. Bu bankanın toplam çalışanlarının yüzde 40 ’ı anlamına geliyor.

Aralık ayı sonunda 4,6 milyar dolar değerinde nakit ve eşdeğer varlıkları tuttuğunu açıklayan banka, bu rakamın 3,8 milyar dolarlık toplam mevduatlarından fazla olduğuna dikkat çekti. Banka ayrıca 5,6 milyar dolarlık ABD hükümeti ve devlet kurumları tarafından desteklenen tahvil varlıklarına sahip olduğunu da açıkladı. Silvergate, 2024’ün başlarında tahvillerinin “bir kısmını” satmayı planladığını da ekledi.

Rapor, grubun bilançosunun veya gelir tablosunun tam bir muhasebesini içermiyordu.

Dördüncü çeyrekte, başlangıçta Meta tarafından desteklenen kripto ödeme projesi Diem’den satın aldığı blockchain ödeme varlıklarıyla ilgili 196 milyon dolarlık bir değer düşümü ücreti alacak. Lane, “Yakın gelecekte bir şeyleri başlatabilecek önemli pruva rüzgarları var” dedi.

Kripto bankası aynı zamanda ABD ’li milletvekillerinin de incelemesi altında. Geçtiğimiz ay ABD Senatörü Elizabeth Warren ’In da dahil olduğu senatörler CEO ’ya gönderdiği mesajda Bankman-Fried ’ın kripto yatırım şirketi Alameda Research ’teki müşteri mevduatlarını kabul etme konusunda açıklama istedi.

İlgini Çekebilir  Solana neden düşüyor? Solana neden düştü? Solana yükselir mi? Solana coin geleceği! Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Senatörler, “Silvergate, müşteri fonlarının uygunsuz transferlerinin merkezinde görünüyor” diye yazdı ve skandalla ilişkileri nedeniyle bankanın “korkunç bir başarısızlık” gösterdiğini de ekledi.

1713606.jpg?v=1672992605Kripto kurumu Genesis Global’de işçi kıyımı

 

1713653.jpg?v=1672992566“Yatırımcılar borsalardan bir süre uzak durmalı”

 

1713631.jpg?v=1672992574Piyasalarda gözler ABD’nin istihdam verilerinde

 

1713619.jpg?v=1672992590Tesla Çin’de fiyatları düşürdü

 

.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


ABD Analiz

ABD Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde ABD hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. ABD grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

ABD Yorum

ABD yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. ABD grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. ABD yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

ABD Uzman Yorumları

ABD analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com