Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

FTX ’in lüks harcamaları dudak uçuklattı! Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

FTX ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. FTX yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. FTX forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. FTX grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. FTX fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

FTX Yorum 2024

FTX Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen FTX yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Kripto varlık piyasasının son dönemdeki en büyük krizlerinden biri olan FTX’in iflasından sonra da sular durulmuyor. Bu sefer de FTX ’in, iflasından aylar önce lüks giderleri için yaptığı harcamalar ortaya çıktı. Mahkeme dosyalarına göre FTX, çöküşünden yalnızca dokuz ay önce lüks otel ve konaklamalara, uçuşlara ve yiyeceklere şaşırtıcı miktarda para harcadı.  

Cointelegraph’tan Martin Young’un haberine göre Business Insider tarafından incelenen iflas mahkemesi belgeleri, FTX’in yaşadığı likidite sorunları nedeniyle iflas başvurusunda bulunmadan önce dudak uçuklatacak miktarda para harcadığını ortaya koydu. Belgelere göre borsa, ocak ve eylül 2024 tarihleri arasında 40 milyon dolar harcadı. 

Yayınlanan raporlara göre, 15 milyon dolardan fazlası, lüks otel ve konaklamalara giderken, bu rakamın 5,8 milyon doları ise tek bir tesise harcandı. Bu tesisin, Sam Bankman-Fried’in tutuklanana kadar kaldığı çatı katı dairesi olduğu belirtildi. Albany Hotel tesisindeki dairenin ise 30 milyon dolar değerinde olduğu kaydedildi.

İlgini Çekebilir  Chiliz Yorum - Chiliz (CHZ) kaç TL oldu, ne kadar? Chz Yorum 2024 Coin Grafik

Mart 2024 ’de İngiliz kraliyet ailesine ev sahipliği yapan dört yıldızlı bir otel olan Grand Hyatt’a yaklaşık 3,6 milyon dolar gitti. Ayrıca beş yıldızlı Rosewood tatil beldesinde ise 800 bin dolar harcandı. 

Dahası, neredeyse 7 milyon doların ise yemeklere ve yemek şirketlerine harcandığı bildirildi. Bununla birlikte uçuş seyahatlerine 4 milyon dolar harcanırken, posta ve teslimatlar için ise 500 bin doların üzerinde harcama yapıldığı kaydedildi.

Bilindiği üzere e-ticaret devi Amazon Bahamalar ’a teslimat yapmıyor. Sırf bunun için ise FTX ’in, siparişlerini Miami deposundan Bahamalar’a transfer etmek için bir hava yolu şirketiyle özel bir anlaşma yaptığı ortaya çıktı. 

FTX, Bahamalar ve halkını da zengin ediyordu

FTX, düzenleyici açıkları nedeniyle Bahamalar’ı tercih eden kripto şirketlerinden yalnızca bir tanesi. Bilindiği üzere FTX borsası, Bahamalar ’ın ekonomisini canlandıran yegâne şirketlerden birisi olarak biliniyor. Nitekim FTX’in, Bahamalar’da pek çok yerel hayır kuruluşlarına ve organizasyonlara bağışlarda bulunduğuna ilişkin raporlar mevcut. 

Ayrıca, yerel basında çıkan 8 Ocak tarihli bir rapora göre, Bahamalar kuruluşlarına yapılan bu bağışların bir kısmının iade edilmesi gerekebileceği yönünde spekülasyonlar dönüyor. 

Son olarak FTX ’in eski CEO ’su Sam Bankman-Fried’in duruşmaları 3 Ocak tarihinde başladı. SBF, katıldığı duruşmada ise hakkındaki suçlamaların tamamını reddetti. Bankman-Fried’in bir sonraki duruşmasının ise 2 Ekim’de gerçekleştirilmesi bekleniyor.

1713960.jpg?v=1673255816FTX, onlarca milyon dolarlık bağışın peşinde

 

1713127.jpg?v=1673255816FTX’in eski CEO’su dolandırıcılık suçlamalarını reddetti

 

1712261.jpg?v=1673255816Bahamalar, FTX’in milyarlarca dolarına el koydu

 

1711811.jpg?v=1673255816ABD’de FTX soruşturması

 

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


FTX Analiz

FTX Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde FTX hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. FTX grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İlgini Çekebilir  Bitcoin Halving Öncesi ve Sonrası Fiyat Tahmini, Yaklaşan Yarılanma 2024 te Neler Getirecek - Bitcoin Yorum Analiz BTC Fiyat Tahminleri

FTX Yorum

FTX yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. FTX grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. FTX yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

FTX Uzman Yorumları

FTX analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com