Cuma, Mayıs 24, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Binance kullanıcı şeffaflığı için bir adım daha attı Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Binance ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Binance yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Binance forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Binance grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Binance fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Binance Yorum 2024

Binance Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Binance yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Binance sıcak ve soğuk cüzdan adreslerini açıklamasının ardından kullanıcı fonları hakkında şeffaflığın artırılması adına bir sonraki adımını attı. Yeni adım BTC için Rezerv İspatlarını (Proof-of-Reserves) ve BTC bakiyelerini ispatlamak için Merkle Tree veri yapısını kullanarak yapılan bir güncellemeyi içeriyor.

Söz konusu özelliğin ETH, USDT, USDC, BUSD ve BNB için doğrulama sağlayan ilk versiyonunun yakında gelmesi hedefleniyor. Binance, aynı zamanda sitenin finansal detaylarının doğrulanması için bağımsız bir üçüncü taraf denetleyicinin hizmetlerini alma konusunda da çalışmalar yürütüyor.

Musk’tan beklenen hamle: Twitter’da kripto dönemi!

Binance CEO’su Changpeng Zhao: Bu devasa bir süreç

Binance CEO’su Changpeng Zhao, “Yakın zamanda gerçekleşen olayları göz önüne alarak, topluluğun kripto borsalarından daha fazlasını, özellikle geleneksel finansal kuruluşlardan beklenenden çok daha fazlasını beklemesi anlaşılır bir durum.

binance-usdc-sol-ve-usdt-sol-askiya-alin

Bu nedenle kullanıcılarımızın fonlarını doğrulayabilmesi için bu yeni özelliği sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

İlgini Çekebilir  BTC Bitcoin için Kıyamet Olabilir mi? Kuantum kıyameti nedir? Nereden Alınır, endişelenmeli miyiz? Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Bu nedenle bu devasa bir süreç…

Dolayısıyla, emanetimiz altında olan varlıkların büyük çoğunluğu için verileri geliştirmek bir kaç hafta alacak. Topluluğumuzun beklentilerini karşılamak için bir sonraki güncellemeyi olabildiğince hızlı biçimde devreye almak için çalışıyoruz” dedi.

Rezerv İspatı

Yeni rezerv ispatı sitesi, Binance’in bir “emanetçi” olarak müşteri fonlarının tamamını rezervler ile birlikte koruduğunu göstermek üzere tasarlandı. Böylece; bir kullanıcı bir Bitcoin yatırdığında, Binance’in rezervleri de kullanıcı fonlarının tamamen destekli olmasını sağlamak adına en az bir Bitcoin artabiliyor.

Ayrıca kullanıcıların siteyi kontrol edebilmesine ve Binance’in rezerv oranının yanı sıra müşteri sorumluluklarını gösteren Binance’in Rezerv İspatını görebilmelerine de olanak sağlanıyor.

Fonları doğrulamanın iki yolu var

Tüm bunlarla birlikte sitede kullanıcıların işlemlerini Binance’in Merkle ağacı aracılığıyla kolaylıkla doğrulamasını sağlamak adına iki yeni yöntem sunuyor. Yöntemlerden ilkini, kullanıcıların BTC fonlarını Binance’in Merkle ağacı aracılığıyla bir kaç basit adımda doğrulayabileceği Binance’in resmi web sitesi.

Binance’in resmi web sitesinde oturum açtıktan sonra “cüzdan” seçeneğine tıklatılmasının ardından “denetle” seçeneğine tıklayın.

ZK-SNARKs, rezerv ispatı ile sorumluluklara ek gizlilik ve basitlik faydaları getiren oldukça kuvvetli bir araçtır. Binance’in bunu yapmasının sebebi, Binance’in Marjin ve Borç Alma hizmetleri sunmasıdır.

Bu sebepten dolayı denetleme sonuçları her bir kullanıcının Net Bakiyesi, Özkaynağı ve Borcunu, Net Bakiye = Özkaynak – Borç denklemi ile gösterecektir ve bu durum bazı kullanıcıların negatif varlık bakiyeleri görmesiyle sonuçlanabilir.

Bu nedenle, fonları teminat ile kapsamak için yeterli miktarda diğer varlık bulunduğunu kullanıcılara kanıtlamak adına ZK-SNARKs’ın eklenmesi üzerinde çalışılıyor. Böylelikle, her bir kullanıcının toplam net bakiyesinin (USD) negatif olmadığı kanıtlanmış olacak.

İlgini Çekebilir  Swipe (SXP) kaç dolar? 26 Haziran 2024 Swipe (SXP) kaç TL oldu, ne kadar? Swipe Yorum 2024 Coin Grafik

Taahhütlerimiz değişmedi

Binance’in bu yeni güncellemesi, insanlara Binance’in tüm kullanıcı varlıklarını (ve rezervleri) 1: 1 oranında sakladığının güvencesini vermeyi amaçlıyor. Binance, aynı zamanda sermaye yapısında sıfır borca ve ekstrem koşullarda kullanıcıları korumak için bir acil durum fonuna (SAFU Fonu) sahip.

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Binance Analiz

Binance Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Binance hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Binance grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Binance Yorum

Binance yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Binance grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Binance yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Binance Uzman Yorumları

Binance analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com