Cuma, Nisan 19, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Bitcoin yatırımı para kazandırır mı? İşte sonuç Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Bitcoin ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Bitcoin yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Bitcoin forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Bitcoin grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Bitcoin fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Bitcoin Yorum 2024

Bitcoin Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Bitcoin yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Son dönemde kripto para dünyasının hareketlenmesinin ardından yatırımcıları için yeni bir döneme girildi. Dünyanın önde gelen bankalarından biri tarafından yürütülen son araştırma ise Bitcoin’e yatırım yapanların çoğunluğunun para kaybettiğini ortaya koydu.

Bitcoin’e para yatıranların çoğu zarar ediyor

İsviçre merkezli Uluslararası Ödemeler Bankası (Bank of International Settlements) tarafından hazırlanan son rapor, kripto para yatırımcılarını ele aldı. 2015’ten 2024’ye kadar Bitcoin yatırımlarını izleyen kurum, yeni kripto yatırımcılarının yüzde 80’inin “kaçınılmaz olarak para kaybettiğini” belirledi.

Uluslararası Ödemeler Bankası’nın araştırmasına göre ilk yatırımlarını Bitcoin’e yapan ülkeler arasında Türkiye, Singapur, İngiltere ve ABD yer aldı. 35 yaş altındaki “risk arayan” erkeklerin bu yatırımcıları oluşturduğunu ifade etti. Ayrıca araştırmaya göre bu insanlar, minimum çaba ile büyük getiri sağladıklarını düşünerek kripto para yatırımı yapıyor.

https://shiftdelete.net/dev-kripto-platformu-yanlis-hesaba-400-milyon-dolar-gonderdi

İlgini Çekebilir  Stabil coin güvenli mi? USDT, USDC, BUSD Hangisi Güvenli Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Uluslararası Ödemeler Bankası, bir kullanıcının kripto borsası uygulaması indirdiğinde yatırım yaptığını öngördü. Bu tahmine göre ise yatırımcıların yüzde 73’ü, Bitcoin’i 20 bin doların altındayken satın aldı.

Ayrıca 900 dolarlık Bitcoin yatırımı yapan ortalama bir kullanıcının 431 dolar veya yüzde 48’lik para kaybı yaşadığı ifade edildi. Ek olarak bu hafta, kriptoya bağlı şirketlerin kar oranları, iki yılın en düşük seviyesine kadar geriledi.

fbi-kripto-yatirimcilarini-uyardi2.jpg&w

Kripto para endüstrisindeki bu kaybın Çin’deki kripto madenlerinin kapanmasıyla başladığı düşünülüyor. Çin’den sonra Kazakistan da çeşitli sebeplerden dolayı kripto madenciliğine kısıtlama getirmek zorunda kalmıştı.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla. Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Araştırma Teknoloji Haberler

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Bitcoin Analiz

Bitcoin Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Bitcoin hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bitcoin grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Bitcoin Yorum

Bitcoin yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Bitcoin grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Bitcoin yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Bitcoin Uzman Yorumları

Bitcoin analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

İlgini Çekebilir  Kripto kurumu Genesis Global'de işçi kıyımı Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

] }
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com