Pazartesi, Nisan 8, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

Solana neden düşüyor? Solana neden düştü? Solana yükselir mi? Solana coin geleceği! Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Solana ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. Solana yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. Solana forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. Solana grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. Solana fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

Solana Yorum 2024

Solana Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen Solana yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Solana neden düşüyor? Kripto para borsası Binance’in rakibi FTX’i satın alma planı kripto para piyasasında hareketliliğe neden olmuştu. Solana‘daki düşüşün sebebi bu mu? Solana neden düşüyor? Solana neden düştü? Solana yükselir mi? İşte, Solana coin geleceği haberimizde…

SOLANA NEDEN DÜŞÜYOR?

CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte Solana coin yüzde 40 değer kaybederek 14.53 dolara düştü.

Solana neden düşüyor? Solana neden düştü? Solana yükselir mi? Solana coin geleceği!Görsel: CoinMarketCap

Solana’daki düşüşün sebebi olarak tıpkı Bitcoin’de olduğu gibi kripto para borsası Binance’in rakibi FTX’i satın alma planı olarak gösteriliyor.

NE OLMUŞTU?

Kripto para borsası Binance’in rakibi FTX’i satın alma planı, kripto para piyasasının istikrarına ilişkin endişelere neden olurken kripto para birimi Bitcoin’in fiyatı yaklaşık 2 yılın ardından ilk kez kısa süreliğine 17 bin doların altına düştü.

Coinmarketcap’in verilerine göre, dünyanın en büyük kripto para birimi, son 24 saatte yüzde 14’ün üzerinde değer kaybederek 16 bin 936 dolara kadar indi.

İlgini Çekebilir  ABD'den Bitzlato'ya 'kara para aklama' suçlaması Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

Kasım 2020’den bu yana kaydedilen en düşük seviyeyi gören Bitcoin’in piyasa değeri 327 milyar doların altına geriledi.

Bitcoin dahil küresel kripto para piyasasının değeri de 24 saat içinde 841 milyar dolara düştü.

Bitcoin’in fiyatındaki sert düşüş, kripto para borsası Binance’in rakibi FTX’i satın alma planını açıklamasının ardından geldi.

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance’in Kurucusu ve İcra Kurulu Başkanı Changpeng Zhao, dün işlem hacmi bakımından en büyük üçüncü kripto borsası FTX’i satın almayı planladıklarını açıklamıştı.

Zhao, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, FTX’in Binance’ten yardım istediğini belirtmişti.

FTX’in likidite sorunu yaşadığına işaret eden Zhao, “Kullanıcıları korumak adına, FTX.com’u tamamen satın almak ve likidite sorununu gidermeye yardımcı olmak amacıyla bağlayıcı olmayan bir niyet mektubu imzaladık.” ifadesini kullanmıştı.

Binance’in rakibi FTX’in Üst Yöneticisi Sam Bankman-Fried de gelişmeyi doğrulayarak “Binance ile FTX.com için stratejik bir işlem üzerinde anlaşmaya vardık.” değerlendirmesinde bulunmuştu.

Söz konusu anlaşma, FTX’in yaşadığı sıkıntıların kripto para piyasasına yayılabileceğine dair korkulara yol açarken kripto para piyasasının istikrarına ilişkin endişelere neden olmuştu.

Öte yandan Binance’in FTX ile yaptığı satın alma anlaşmasının tamamlanmasının muhtemel gözükmediğine ilişkin basında yer alan haberler, anlaşmanın geleceği konusunda şüphe uyandırdı.

Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla.

Solana Coin Gündem Ekonomi Haberler

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


Solana Analiz

Solana Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde Solana hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Solana grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İlgini Çekebilir  2024’de kripto paraların yönünü belirleyecek 6 gündem maddesi

Solana Yorum

Solana yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. Solana grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. Solana yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

Solana Uzman Yorumları

Solana analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

Solana Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

Solana Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

Solana Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

Solana için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

Solana için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

Solana uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

Solana durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

Solana geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com