Pazartesi, Nisan 8, 2024

Bitcoin Yorum

Kripto Analiz Haber Altcoin

Bitcoin

FTT Coin Yükselişte Ama İflas eden FTX’in patronu, müşterilerin 10 milyar dolarını kendi şirketine aktarmış Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

FTT ile ilgili herşeyi burada bulabilirsiniz. FTT yorum ve analizler hepimiz için çok önemli. Doğru analize ve yorumlara ulaşmak istiyorsunuz. FTT forum sitelerinin karmaşasından uzak, anlaşılır analizleri size sunuyoruz. FTT grafik çalışmalarımız ve yorumlarımız burada yer alacaktır. FTT fiyatı ne olursa olsun önemli olan sizin nerede aldığınız ve nerede sattığınızdır.

FTT Yorum 2024

FTT Borsalarda işlem gören kripto koinler arasında yer alır. Borsa yatırımcıları tarafından dikkatle takip edilen FTT yorum ve analizleri büyük ilgi çekiyor. Sizde bizi takip ederek buradaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından FTX’te iflasa giden sürece dair dudak uçuklatan detaylar otaya çıkmaya devam ediyor. Reuters’ın konuya yakın kaynaklara dayandırdığı habere göre, FTX’in kurucusu olan ve iflas başvurusuyla birlikte dün istifa eden CEO Sam Bankman-Fried’ın, müşterilere ait 10 milyar doları gizli bir şekilde FTX’ten kendi işlem şirketi Alameda Research’e transfer etti ve bu paranın da büyük bir kısmı daha sonra ortadan kayboldu.

EN 1 MİLYAR DOLAR KAYBOLDU

Habere göre, FTX müşterilerine ait en az 1 milyar dolarlık para ortadan yok oldu. Yok olan miktar için bir kaynak 1,7 milyar dolar rakamını verirken, bir diğer kaynak bu miktarın 1 ile 2 milyar dolar arasında olduğunu öne sürdü.

İlgini Çekebilir  FTM Coin Nedir? Nereden Alınır? Fantom Coin projesi ve geleceği Bitcoin Yorum 2024 Coin Grafik

CEO İDDİALARI YALANLADI

FTX’in müşteri fonlarını Alameda’ya aktardığı biliyordu ancak ortadan kaybolan fonlar ilk kez gündeme getirilmiş oldu. 30 yaşındaki Bankman-Fried’ın geçen hafta pazar günü şirketin üst düzey yetkilileriyle finansal deliğe dair bilgileri paylaştığı belirtildi. Reuters’a yazılı mesaj gönderen Bankman-Fried, “gizlice para transferi” iddiasını yalanlarken, bir yanlış anlama olduğunu öne sürdü.

10 milyar dolarlık gizli transferin de bu yazılım sayesinde yapıldığı öne sürüldü.

SEC SORUŞTURMA BAŞLATTI

Reuters’ın bir kaynağa dayandırdığı habere göre, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), FTX’in müşteri fonlarını idaresi ve kripto kredi faaliyetleriyle ilgili soruşturma yürütüyor. ABD Adalet Bakanlığı ve ABD Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu da konuyla ilgili soruşturma yürütüyor.

17 MİLYAR DOLARLIK SERVETE ULAŞMIŞTI

2019’da kurulan FTX, dünyanın en büyük borsalarından biri haline gelmiş ve Ocak 2024’de 32 milyar dolarlık değerlemeye ulaşmıştı. Bankman Fried’ın serveti de 17 milyar dolara kadar yükselmişti. FTX’in yatırımcıları arasında, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in yanı sıra finans devleri SoftBank ve BlackRock da bulunuyordu. FTX’in likidite krizi ve iflas başvurusuyla birlikte kripto para piyasasında deprem yaşanmış ve Bitcoin başta olmak üzere kripto paralarda sert değer kaybı görüldü.

İFLAS BAŞVURUSUNDA BULUNDULAR

Bahamalar merkezli FTX’ten yapılan yazılı açıklamada, şirketin ABD’de iflas süreci başlattığı belirtilmişti.

Ray’in atandığı kaydedilmişti. FTX, rakibi ve dünyanın en büyük kripto para borsası Binance ile arasında çıkan sorunların ardından likidite sıkıntısı yaşamaya başlamıştı. Bankman-Fried, şirketinin likidite sorununu çözebilmek için 8 Kasım’da Binance’in Kurucusu ve İcra Kurulu Başkanı Changpeng Zhao ile görüşmelere başlamış ve taraflar Binance’in FTX’i satın almasına yönelik niyet mektubu imzalamıştı. Binance, görüşmelere başlanmasından kısa bir süre sonra FTX’i satın almaktan vazgeçtiğini duyurmuştu.

İlgini Çekebilir  Thodex soruşturması Binance'a uzandı

ZHAO’NUN FTT HAMLESİ LİKİDİTE SORUNU YARATMIŞTI

Zhao, 6 Kasım’da yaptığı açıklamada, FTX’e ait FTT adlı tokenları “yaptıkları son değerlendirmeler” neticesinde satma kararı aldıklarını duyurmuştu. Açıklamanın ardından, FTT, kripto para borsalarında yüzde 90’a yakın değer kaybederek an itibarıyla yaklaşık 2,5 dolardan işlem görüyor. ABD merkezli FTX borsasındaki para çekim işlemlerinin önemli miktarda artırması nedeniyle çok sayıda kullanıcı, borsadaki paralarını çekmekte sorunlar yaşıyordu.

SON DEPREMLER: Türkiye ve dünyadan son dakika depremler listesi. Canlı kripto para verileri ve tüm kripto para haberleri için tıkla.

Bu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın


FTT Analiz

FTT Fiyat analizini yapmak için grafik kullanmak en bilinen yöntemler arasında yer alıyor. Grafikleri takip ederek sizde FTT hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. FTT grafik çalışmalarımız en çok sorulan kripto sorularına cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır.

FTT Yorum

FTT yorum ve analizleri yatırım tavsiyesi içermez. FTT grafik üzerindeki çizimler en çok bilinen tekniklerden alınarak kullanılmıştır. FTT yorum yapmak biraz da sizin aldığınız ve sattığınız yer ile ilgilidir.

FTT Uzman Yorumları

FTT analiz talebinizi mail adresiniz ile birlikte aşağıya yoruma yazın. Uzmanlarımız maliyet odaklı teknik analiz ile cevap versin.

İlgini Çekebilir  Ekonomikoçu'nun Bitcoin Haftalık Grafiğinde Direnç ZorlanıyorBu kriptoyu Kucoin Borsasından almak için Tıklayın

x

Bir yanıt yazın

Sıkça Sorulan Sorular

FTT Coin Kısa vade durumu için yukarıdaki 4 saatlik grafiği inceleyiniz.

FTT Coin Fiyat bilgisi için grafikleri incelemeniz gerekiyor.

FTT Coin Kripto para borsalarından hesap açarak koin alabilirsiniz. BTCTürk ve Binance en çok bilinen borsalardır.

FTT Coin için coinin yukarıdaki günlük grafiğinde kanalı takip edin.

FTT Coin için coinin yukarıdaki aylık grafiğinde direnci takip edin.

FTT Coin uzun vade için coinin yukarıdaki haftalık grafiğinde direnci kırmasını takip edin.

FTT Coin durumu için yukarıdaki saatlik grafiğinde destek noktasını takip edin.

FTT Coin geleceği hakkında uzman yorumları için mesaj bırakabilirsiniz.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com